Кінець вмовлянням, в Бердичеві переходять до штрафів порушників карантинного режиму — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

Кінець вмовлянням, в Бердичеві переходять до штрафів порушників карантинного режиму

За результатами роботи трьох мобільних груп на сьогоднішньому засіданні проти епідеміологічної комісії прийняли рішення завершити режим попереджень і перейти до покарань порушників карантинного режиму. 

На брифінгу для журналістів, який відбувся після засідання комісії, заступники міського голови розповіли, що деякі магазини не виконали рішення про закриття, як наприклад, магазин «Ярослав» на Червоній Горі, а в багатьох продовольчих магазинах, які працюють законно, немає в достатній кількості дезінфікуючих засобів.

Є кілька промислових магазинів, які працюють виключно за доставкою, наприклад автозапчастини та електрообладнання, що цілком дозволяється. Всі міські ринки закриті, на місцях стихійної торгівлі були окремі торгуючі, але після роз’яснень поліції, торгівлю припинили.

Міський голова Бердичева, який долучився до брифінгу трохи пізніше, теж підтвердив, що за його оцінками, місто все-таки увійшло в карантинний режим, і його порушникам будуть виписувати протоколи та накладати штрафи.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.