Бердичівський магазин «Урожай» закликає керівників ОТГ організовувати закупівлю насіння — РІО Бердичів

Понеділок, 21 Вересня

  • Бердичівський Базар

Бердичівський магазин «Урожай» закликає керівників ОТГ організовувати закупівлю насіння

Магазин «Урожай» в Бердичеві являється найбільшим спеціалізованим торговим закладом з продажу насіння та засобів захисту рослин. Саме тут організовували збір підписів до міської ради Бердичева про дозвіл на продаж насіння у критичний для польових робіт термін. 

Ми вже писали, що вирішили члени виконавчого комітету, але, напевно, такі листи писались не тільки в Бердичеві, бо сьогодні на брифінгу голова Житомирської облдержадміністрації таки анонсував новину про те, що від завтра дозволяється торгівля насінням та супутніми товарами.

В магазині «Урожай» зраділи такій звістці, але знаючи, який обсяг продажу проходить кожного року в кінці березня – початку квітня, сумніваються, що зможуть обслужити всіх бажаючих після закінчення терміну карантину, коли відновиться автобусне сполучення.

Саме тому керівник магазину попросив звернутись через ЗМІ до селян Бердичівського району з проханням не відкладати поїздку до насіннєвого магазину на останній термін, а до керівників об’єднаних громад та старост сіл з проханням допомогти організувати спільні поїздки на закупівлю, або ж хоча б попереднє замовлення на насіння та засоби захисту рослин.

Ситуація посилюється тим, що багато посівного матеріалу зарубіжного виробництва, і якщо зараз цибуля чи насіння кормового буряка та інших культур в продажу ще є, то нових поставок з Польщі, Франції чи Німеччини протягом цього сезону не буде.

Як кажуть, весняний день рік годує, то ж покваптесь, щоб цей рік вас зміг прогодувати.

Нагадуємо про: Акція для підприємців від РІО-Бердичів на час карантину!

nasinnya1

nasinnya2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.