Продовжено карантин бердичівлянам і всім українцям — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Продовжено карантин бердичівлянам і всім українцям

Попередньо, нагадаємо, Урядом було прийнято рішення про введення на території всієї України карантину до 3 квітня, щоправда з приміткою, що ця дата може бути продовжена в залежності від того, як складеться ситуація із поширенням короновірусної інфекції в країні.

Разом з тим у містах органи місцевого самоврядування також запровадили усі можливі заходи, аби уникнути скупчень людей та поширення хвороби, зокрем відмінивши курсування громадського транспорту, закривши ринки, перукарні та салони, магазини, окрім продовольчих, аптек тощо.


Проте кількість інфікованих щодня збільшується і станом на ранок 25 березня в Україні налічується 113 лабораторно підтверджених випадків та зафіксовано 4 смерті від даної інфекції. Окрім того, щоденно до референс-лабораторії надходять матеріали тих, у кого підозрюють короновірус, і після проведення дослідження ці підозри або підтверджують або спростовують.


В зв’язку зі зростанням хворих осіб на проведеному сьогодні засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про продовження карантину в Україні попередньо до 24 квітня. Попередньо тому, що кінцевий його термін може бути змінено. Тобто, в залежності від того, як розвиватиметься ситуація надалі із інфікованими на коронавірусну інфекцію у нас в країні, карантин можуть або знову ж таки продовжити, або припинити раніше вказаного терміну.


Також, за словами голови Уряду Дениса Шмигаля, одночасно із карантином в Україні вводять і надзвичайну ситуацію, у режим якої переводять Єдину державну систему цивільного захисту. До цього вона діяла лише в окремих областях. Керувати роботами з ліквідації наслідків медико-біологічної НС призначили заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.