В Бердичеві обрано нового голову суду — РІО Бердичів

П'ятниця, 29 Трв

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві обрано нового голову суду

Ми вже писали, що колишній голова суду Олег Володимирович Замега на початку року отримав погодження своєї заяви про відставку та покинув роботу суддею місяць тому.

 


Протягом цього місяця офіційні документи суду підписувала В.О. голови суду Тетяна Вдовиченко, але минулої п’ятниці відбулись загальні збори суддів Бердичівського суду, про результати яких того ж дня по обіді було сповіщено на офіційній веб-сторінці суду:

 


« Обрано голову Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.
27 березня 2020 року зборами суддів Бердичівського міськрайонного суду за результатами таємного голосування більшістю голосів суддів обрано головою суду суддю Яковлєва Олександра Сергійовича.
Колектив Бердичівського міськрайонного суду щиро вітає Олександра Сергійовича з обранням на посаду та бажає плідної праці, натхнення і подальших професійних успіхів.»


Нагадаємо, що за штатом в Бердичеві має бути 12 суддів, але на сьогоднішній день є всього п’ять. Яковлєв Олександр Сергійович, Корбут Володимир Володимирович, Хуторна Інна Юріївна, Вдовиченко Тетяна Миколаївна здійснюють судові розгляди, а Щербак Денис Сергійович вже кілька років очікує, коли якийсь із президентів поставить свій підпис під його перепризначенням.


Сьогодні ми намагались телефоном зв’язатись з новобраним головою суду, щоб розпитати подробиці, але він був зайнятий у судових засіданнях. Але ми знайшли у своїх веб-архівах статтю 2010 року, в якій Олександр Сергійович ділився з журналісткою РІО-Бердичів спогадами та планами.


Редакція газети приєднується до привітань та бажає творчої співпраці.

sud1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.