Міський голова Бердичева знову лідирує серед отримувачів найбільших зарплат у місті — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Міський голова Бердичева знову лідирує серед отримувачів найбільших зарплат у місті

30 бер. 2020 Олександр Доманський

Сьогодні, 30 березня, і в минулі роки ці останні дні березня були найактивнішими на подачі декларацій посадовими особами, адже останній термін їх подання раніше співпадав з останнім днем березня.

Але нині депутати Верховної Ради, ухвалюючи закони про боротьбу з коронавірусом, чомусь взяли й продовжили термін подачі таких декларацій на два місяці, тобто до 1 червня 2020 року. Можливо, для того, щоб розсіяти увагу виборців чи журналістів стосовно статків держчиновників та посадовців місцевого самоврядування.


Та міський голова Бердичева Василь Мазур не став відкладати оприлюднення своєї декларації на потім, а зробив це в суботу, 28 березня. Його заробітна плата за 2019 рік склала 520 тисяч 531 гривню, а пенсія - 116 тисяч 979 гривень, що разом склало 637 тисяч 510 гривень. А ще він отримав подарунок вартістю 150 тисяч гривень - автомобіль «Тойота», яким він користувався раніше згідно договору оренди.


В минулому році схожі із зарплатою мера отримали доходи прокурор Бердичева та голова суду. І якщо прокурори (ні колишній, ні нинішній) ще своїх декларацій за минулий рік не оприлюднювали, то колишній вже голова суду їх розмістив на порталі НАЗК декілька.


За минулий 2019 рік Олег Замега, згідно своєї декларації, отримав 614 тисяч 162 гривні заробітної плати, а за два місяці 2020 року отримав 628 тисяч 133 гривні, напевно, зарплата та вихідна допомога в зв’язку з відставкою. Тобто, якщо брати дохід за останні 14 місяців, то колишній суддя таки випередив мера.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.