Понеділок, 28 Листопада

Сесія міської ради у Бердичеві проходить надворі

13 квіт. 2020 Власкор

Сьогодні о 10.30 у Бердичеві розпочалась сесія міської ради. І хоча інформація про її проведення з’явилась ще минулого тижня, проте, як депутати розглядатимуть 92 питання під час карантинних обмежень, до останнього було невідомо. Зазвичай, сесії проводились в актовій залі міськвиконкому, та нині, навіть враховуючи її чималі розміри, скупчення людей уникнути не вдалося б. А погода сприяла тому, щоб перенести засідання із замкненого приміщення надвір, що у Бердичеві і зробили.

Спершу, аби пришвидшити хід справи, виникла пропозиція голосувати руками, тобто без поіменного згадування кожного із голосуючих. Однак, обдумавши можливі незручності, вирішили не відходити від усталеного сценарію і цю пропозицію відхилили.

Для проведення сесії у двір міськвиконкому винесли усе необхідне приладдя, стільці, столи, а присутніх, кожен з яких прийшов у захисних масках, розсадили по одному на відстані один від одного. Так цього разу і приймають рішення щодо подальшого життя міста у Бердичеві. Хочеться вірити, що наступне засідання якщо навіть і проходитиме на вулиці, то причиною тому буде не прагнення убезпечити людей від коронавірусу, а гарна погожа днина і бажання присутніх.

sesia1

sesia2

sesia3

sesia4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.