Місцева влада вирішуватиме, чи вводити додаткові обмеження на травневі свята — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Місцева влада вирішуватиме, чи вводити додаткові обмеження на травневі свята

Саме так вказала під час щоденного онлайн-брифінгу заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко на запитання журналістів про додаткові обмежувальні заходи на травневі свята.

Адже, як зазначають ЗМІ, у Малині, наприклад, міська влада прийняла таке рішення. За її словами, керівництво ОДА спостерігає загальну тенденцію захворюваності на коронавірус, і якщо протягом певного часу буде примітним спад захворюваності, то карантин пом’якшуватимуть, якщо ж ні – то посилюватимуть. Як було зазначено, обласний штаб поки не приймав жодного рішення про посилення чи послаблення. Але, знову ж таки, кожна міська рада має право приймати таке рішення і наразі ОДА невідомо, чи будуть в окремих містах прийняті додаткові обмежувальні заходи.


Щоправда вже через кілька хвилин на сайті Житомирської ОДА з’явилася інформація про прийняте обласною комісією з ТЕБ та НС рішення про введення додаткових обмежувальних заходів з 1 травня (13:00) до 4 травня (06:00). Яким буде рішення міської влади Бердичева і чи воно буде прийняте, повідомимо згодом, як тільки стане щось відомо.


Крім того, на брифінгу вказали на виявлені нові випадки за минулу добу, а їх, нагадаємо, зафіксовано 3 в області, серед яких 1 – жителька Бердичева. Вже сьогодні стало відомо і про ще 2 летальні випадки на Житомирщині – померли 85-річний чоловік з Житомирського району, який був підключений до апарату ШВЛ, та 18-річний хлопець з Попільнянського району, у якого коронавірус дав ускладнення на серцево-судинну систему. Тому всього в області налічується вже 10 померлих від коронавірусу людей.


Серед усіх захворілих на Житомирщині нині 85 людей перебувають в стаціонарі, а 245 – на амбулаторному лікуванні. Серед хворих є 24 дитини, 4 з яких лікуються в лікарнях, а решта – амбулаторно на самоізоляції. Інфікованих медиків в області налічується 75 осіб. Що ж до обурень людей з приводу того, що подали одну кількість матеріалів з підозрою для проведення ПРЛ-тестів, а статистика показує кількість підозр або взагалі їхню відсутність. Це стосувалося, зокрема, Коростеня, але і в Бердичеві такі дискусії не вщухають.


Наталія Остапченко зауважила, що управління охорони здоров’я і сам голова ОДА оперують даними, які є офіційними і підтвердження яких беруть виключно за довідками, наданими лабораторним центром. Там, як було сказано, працює досвідчений керівник Зіновій Парамонов, який кожного ранку надає інформацію про кількість наявних в лабораторії підозр і кількість перевірених. А контролювати ситуацію, як з підозрами, так і з лікування хворих на COVID-19, повинні обласний штаб та керівники лікувально-профілактичних закладів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.