У Бердичівській районній раді сьогодні відбулася сесія — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

У Бердичівській районній раді сьогодні відбулася сесія

29 квіт. 2020 Прес-служба Бердичівської районної ради

29 квітня відбулося засідання тридцять восьмої сесії районної ради, яка була скликана за пропозицією голови Бердичівської районної державної адміністрації відповідно до ч.7 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відкрив і провів сесію голова районної ради Максим Самчик. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, голова райдержадміністрації Людмила Димидюк, заступник голови райдержадміністрації Катерина Вислоцька.
На пленарному засіданні було розглянуте одне питання про внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2020 рік.


У зв’язку з недостатністю коштів на виплату заробітної плати працівникам КНП «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка», передбачених Національною службою здоров'я України, введенням карантинних заходів в зв’язку з пандемією коронавірусу, під час яких заборонено надання стоматологічної допомоги населенню (окрім невідкладної та ургентної) введення платних стоматологічних послуг в даний період стало неможливим, тому для забезпечення виплати заробітної плати, проведення остаточних розрахунків зі звільненими працівникам даного комунального некомерційного підприємства виникла необхідність у виділенні коштів з районного бюджету за рахунок перерозподілу коштів з інших статей видатків.


Заслухавши інформацію начальника відділу фінансів Тетяни Войцахівської по даному питанню, депутати одноголосно підтримали внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2020 рік.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.