Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В бердичівському міськвиконкомі обговорили питання відкриття ринків

 

І вирішили… нічого не вирішувати з цього приводу. Обговорення відбулось на засіданні комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке тривало з 14.00 майже до 16.00

 


Спочатку міський голова надав слово начальнику відділу охорони здоров’я та головному лікарю міського центру ПМСД, які охарактеризували сьогоднішній стан із захворюванням на коронавірус у місті та про погрози обласного керівництва щодо закриття міської лікарні (про це детальніше в іншій публікації).

 


Після того, як присутні впевнились, що на жаль, ні про який спад захворюваності в Бердичеві мова поки що не йдеться, приступили до обговорення питання ринків. Керівник місцевого відділу Держпродспоживслужби Валерій Биков (якого міський голова постійно називав головним санітарним лікарем міста за звичкою) переповів присутнім вимоги, які висунули центральні органи влади до відкриття агропродовольчих ринків. Але, коли Василь Костянтинович прямо запитав, то хто ж буде приймати рішення про відкриття ринку, Валерій Миколайович так само прямо відповів: «Не знаю. Існуючі документи прямої відповіді на це питання не дають».


Потім по черзі виступали керівники всіх ринків і розповідали, чи готові вони виконати всі умови. Директор кооперативного ринку сказав, що вони детально вивчили ці умови і почали підготовку до їх виконання. Але, щоб їх всі виконати потрібен час і гроші, яких зараз не вистачає. Та до 11 травня пообіцяв, що все буде підготовлено, як треба.


Директор товариства «Бердичів», яке оперує ринками «Червона гора» та «Привокзальний» теж сказав, що потрібен певний час, щоб найняти додаткових людей для охорони та виконати інші вимоги, зате директор ринку «Північний» повідомив, що готові відкритись хоч завтра, всі умови виконані.


Міський голова на це скептично посміхнувся, а Валерій Биков нагадав, що цього ринку навіть немає в реєстрі продавців харчової продукції, що являється найпершою вимогою для роботи.


Василь Мазур ще довго говорив, що тут немає нікого, хто не хоче зробити щось хороше, але раз керівники ринків не готові, значить не потрібно нічого змінювати в карантинні правила, прийняті на останньому виконкомі. Він знову нарікав на місцеві ЗМІ, які якось не так висвітлюють ситуацію, закликав висловлюватись чіткіше і зрозуміліше, хоча його кількагодинні сентенції про відповідальність, добро, щастя та любов, чітко передати кількома рядками газетного тексту аж ніяк не вдасться.


Чітко і зрозуміло одне – на цих вихідних бердичівські ринки працювати не будуть, а 4 травня можливо знову повернуться до розгляду цього питання.

 

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.