Народний депутат з Бердичева оприлюднив свою декларацію — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Народний депутат з Бердичева оприлюднив свою декларацію

На сайті НАЗК декларація Богдана Кицака, обраного народним депутатом України на позачергових виборах у 2019 році, оприлюднена 28 квітня. Із неї можна дізнатись, скільки отримують зараз слуги народу, працюючи у головному законодавчому органі країни.

 


Отже, на попередньому місці роботи, тобто у Бердичівському педагогічному коледжі, Богдан Вікторович встиг заробити у минулому році 67 тисяч 652 гривні, хоча сказати, коли саме звільнився звідти народний депутат, по даним декларації зрозуміти не можна. Так само, як незрозуміло, з якої дати почали йому нараховувати вже зарплатню депутата. Перше засідання Верховної Ради дев’ятого скликання відбулось 29 серпня, тому за вересень-грудень він уже точно її отримував.

 


У декларації вказано так:
163 328 гривень - заробітна плата, отримана за основним місцем роботи;
156 778 гривень - відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень;
30 726 гривень - компенсація вартості проїзду;
81 900 гривень - компенсація за проживання.


Тобто, якщо ці суми додати і поділити на чотири, то в місяць депутат отримував десь близько 100 тисяч гривень. Із заробітної плати у нього ще утримувався податок на доходи фізичних осіб, а ось чи утримувався він з інших платежів, теж незрозуміло.


Також собі у прибуток Богдан Кицак записав: Матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні – 21 030 грн. (можливо, це славнозвісний «Трускавецький університет», 299 гривень - гонорар від Вінницького центру оцінювання (за участь в ЗНО, напевно), 621 гривню - від профспілки Верховної Ради та 9000 грн – виплати від страхової компанії.


На момент подачі декларації його готівкові грошові активи становили 200 тисяч гривень та 8 тисяч доларів, тоді як в попередній декларації (кандидата на посаду народного депутата) вони становили, відповідно, 110 тисяч гривень та 5 тисяч доларів.


У народного депутата не задекларовано жодного автомобіля, зареєстрований він у дідовій квартирі, інших членів родини він теж не вписував до декларації. Єдина громадська організація, до якої він причетний, згідно із декларацією, має назву «Центр розвитку Бердичева».


Порівняно з колишнім депутатом від нашого округу, про декларацію сьогоднішнього майже нецікаво писати. Немає в нього ні швейцарських годинників, ні розкішних автівок, ні земельних ділянок. Класичний вчитель історії з усім відомого серіалу.


На жаль, у декларацію не вписують жагу до змін у країні, бажання допомогти Бердичеву та сусіднім районам, потяг до трансформації заскорузлих законів і норм чи послідовні кроки по збереженню української незалежності та збільшенню прав і свобод українських громадян.


Тому й неможливо зараз зрозуміти, чи актуальні для нашого обранця зараз ті обіцянки, які він давав перед виборами, чи не зник його молодечий запал, чи буде він боротись за свої переконання і чи не піддасться на численні спокуси, якими так багаті печерські пагорби.


Можливо, деякі відповіді на ці запитання ми почуємо у звіті депутата, який він обіцяв оприлюднити після року роботи.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.