Роман Левицький розблокував роботу бердичівського кооперативного ринку — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Роман Левицький розблокував роботу бердичівського кооперативного ринку

І, як виявилось, для цього не потрібно було ні скликати сесію міської ради чи засідання виконавчого комітету, ні писати якісь розпорядження чи рішення, а достатньо було просто згуртувати готових до спілкування кількох людей, від яких залежить доля сотень підприємців та членів їх сімей.

Так, це було непросто, адже сьогодні до центрального ринку прийшли люди, які чесно виконували всі карантинні заходи, чекали рішень центральної і місцевої влади, два місяці не отримували ніякого доходу, хоча від витрат їх звільнили лише частково.

Психологічно вони вже були на межі зриву, особливо, коли з новин почали дізнаватись, як по всій країні один за одним відкриваються ринки, а в Бердичеві найбільший ринок продовжує бути закритим.


Саме тому, сьогодні підприємці були налаштовані на рішучі дії. Хотіли йти перекривати вулиці, мітингувати під міськвиконкомом, але все ж, в першу чергу, хотіли вирішити проблему конструктивно.


Чимало зусиль доклали до цього керівники міського відділу поліції, які з самого ранку були разом з людьми, пояснювали, заспокоювали, телефонували всім причетним до вирішення проблеми керівникам, щоб все вирішити мирно і не допустити незаконних дій.


Оскільки у посадових осіб були заздалегідь сплановані справи, то чекати начальника Бердичівського відділу держпродспоживслужби довелось майже до обіду. Тоді ж на ринок прибув і перший заступник міського голови Бердичева Роман Левицький. Підприємці пустили їх на територію, а самі стали за воротами і жартома казали, що не випустять, поки не буде позитивного рішення.


До вирішення проблеми долучились і депутати обласної ради Сергій Орлюк, Ігор Романський та Ілля Смичок, а також депутат міської ради Тетяна Домбровська, які теж прибули на ринок.


Отже, ще трохи криків і суперечок, ще трохи емоційних промов - і, врешті-решт, Роман Всеволодович задав ключові питання директору ринку і санітарному лікарю: «Чи є перешкоди для відкриття ринку вже завтра?». Після їхньої негативної відповіді присутні підприємці нарешті зітхнули з полегшенням.


Завтра, 16 травня, о 07:00 кооперативний ринок Бердичева відновлює свою роботу з додержанням всіх вимог карантинного законодавства. Першими туди прийдуть працівники та контролери ринку, потім з обов’язковим температурним скринінгом підприємці, а потім вже зможуть заходити і відвідувачі ринку.

bazar3

bazar2

bazar1

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.