Приміське сполучення на Бердичівщині відновлюється вже завтра — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Приміське сполучення на Бердичівщині відновлюється вже завтра

Про це редакцію газети повідомив директор автотранспортного підприємства АТП-11837, яке обслуговує частину маршрутів приміського сполучення Бердичева.

Іншу частину маршрутів обслуговують житомирські приватні підприємці та ТОВ «АлексТрансСервіс», але на момент написання замітки вони ще не знали, чи будуть вони відновлювати завтра перевезення, адже відповідного листа з дозволом від облдержадміністрації отримали буквально кілька хвилин тому.

Отже, пуста ще сьогодні площа перед оновленою будівлею автостанції №2, вже завтра може наповнитись і автобусами, і людьми, які вже давно чекають цього.

P.S. Автобуси "Бердичів-Житомир" та "Бердичів-Малин" (тобто внутрішньообласні міжміські рейси) теж будуть відзавтра фунціонувати.


P.P.S. Про міське сполучення читайте в наступній публікації.

AS1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.