Про майбутню плідну співпрацю говорили чиновники Бердичева та Скраглівки — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Про майбутню плідну співпрацю говорили чиновники Бердичева та Скраглівки

05 черв. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

У сусідній Скраглівці з ознайомчою поїздкою побували перший заступник Бердичівського міського голови Роман Левицький та керівники підрозділів виконавчого комітету.

Про доцільність взнати одне одного ближче було задекларовано ще у лютому цього року: тоді у Бердичеві сільський голова Олександр Рубан мав зустріч із міським головою Василем Мазуром. 15 квітня 2020 р. Уряд видав розпорядження про «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області», свої корективи у час зустрічі вніс і коронавірус. І ось на виконання розпорядження та за попередньою домовленістю знайомство у Скраглівці відбулося.

У своїй розповіді Олександр Рубан інформував гостей, як і чим живе село, що за підприємства та заклади працюють на території сільради, колеги-фахівці поспілкувалися між собою з приводу діяльності підрозділів різних галузей.

Зустріч вийшла продуктивною, а діалог – конструктивним, підсумував знайомство Роман Левицький, сторони домовилися про те, як співпрацюватимуть далі. Скраглівка – село незабите і незатуркане, констатує, у свою чергу, Олександр Рубан, має чим похвалитися і має проблеми, типові для українських сіл. Його громада прагне гідно жити та успішно розвиватися, зазначив. Якщо по-простому, то селяни бачать себе однією родиною з містянами: щоби зустрічатися, спілкуватися, ділитися хорошим і допомагати одне одному у труднощах.

Головне, аби люди не стояли осторонь змін: виступати вічно незадоволеним «диванним» критиком» – це одне, а коли береш участь у тому чи іншому проєкті, тій чи іншій справі, починаєш розуміти всю її суть та цінувати зусилля інших.

skraglivka1

skraglivka2

skraglivka3

skraglivka4

skraglivka5

skraglivka6

skraglivka7

skraglivka8

skraglivka9

skraglivka10

skraglivka11

skraglivka12

skraglivka13

skraglivka14

skraglivka15

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.