Близько 30 питань порядку денного було розглянуто на сесії Бердичівської районної ради — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Близько 30 питань порядку денного було розглянуто на сесії Бердичівської районної ради

Її засідання проходило сьогодні і серед присутніх депутатів районної ради, працівників апарату та сільських і селищних голів присутніми були і депутат обласної ради Віталій Вітусевич, і помічник народного депутата Богдан Коляда зі своєю командою.

Варто зазначити, що сесія районної ради майже завжди проходить дуже швидко, адже усі питання заздалегідь детально вивчаються, обговорюються, дискутуються депутатами на засіданнях постійних комісій. Саме тому на сесії по факту приймаються рішення і проходить голосування, адже виступати біля трибуни з питаннями, які і там детально розглянуті, сенсу немає, за виключенням, звісно ж, змін до районного бюджету і певних проблемних питань, коли потрібно вислухати думки різних сторін.


Щодо останнього, то трохи обговорили і вияснили питання про затвердження складів конкурсних комісій для проведення конкурсів на зайняття посад керівників двох шкіл – Бистрицької та Романівської. Зокрема, було уточнено, що склад комісії складається з 6 осіб, серед яких заступник голови Бердичівської районної ради Софія Томашевська, яка є у даному випадку головою конкурсних комісій, а також представники шкіл, депутати районної ради, представники батьківських комітетів та працівники апарату РДА. На запитання, як обиратимуть переможця, якщо у кандидатів буде однакова кількість балів, Софія Томашевська зазначила, що такого в принципі бути не може. Це тому, що конкурс складається з 3-х частин – тести, ситуаційне завдання та показ презентації розвитку навчального закладу, по кожному виставлятимуть бали і вони явно не співпадатимуть, бо одна тільки презентація буде відрізнятися у кожного з кандидатів.


Без детальних обговорень депутати проголосували за затвердження фінансового плану районної стоматполіклініки, районної лікарні та програми профілактики раку шийки матки у дітей і підлітків Бердичівського району на 2020-2021 роки. Тут голова районної ради Максим Самчик назвав лише кількість дівчат віком від 9 до 17 років, які попадають у цю програму, а їх налічується 804, та суму у 2 млн. 596 тис. 00 грн., яка потрібна для її реалізації. Тому через помічника звернулися до народного депутата посприяти у цьому важливому питанні, адже програма ця вкрай необхідна.


Було озвучено гарну новину про те, що з керівництвом Бердичівщини вийшли на зв’язок представники з Білорусії, а саме – район, який схожий на Бердичівський, та запропонували співробітництво між Бердичівськими районною радою та РДА і Мядельським районним виконавчим комітетом. Деталі такого співробітництва, за словами Софії Томашевської, буде озвучено депутатам згодом, а поки потрібно проголосувати за проєкт угоди, який вже складено.


Крім того, депутати розглянули і підтримали питання про списання та передачу автомобілів, списання основних засобів, передачу на баланс нерухомого майна, розпорядження голови районної ради Максима Самчика, а також приватизацію незавершеного будівництва на території Половецького, де має бути свинокомплекс, податки з якого надходитимуть до Гришковецької ОТГ.


Не підтримали депутати проект рішення про приватизацію будівлі бувшого кінотеатру, яка розташована по вулиці соборній, 3 у Гришківцях: 1 – «за», 9 – «проти» та 8 – «утримались».
Майже насамкінець, перед кількома останніми питаннями і розділом «Різне», присутні розглянули невеличку презентацію, що стосувалася стадіону «Колос» у Скраглівці. Наразі він в занедбаному стані і у планах є провести приватизацію нежитлових будівель загальною площею 102,5 кв.м та 19,6 кв.м шляхом продажу на електронному аукціоні за умови збереження профілю діяльності за цільовим призначенням як об’єкт фізичної культури і спорту.


Одним словом, є бажаючі зробити із комплексу центр підготовки молодих футболістів та центр спортивно-оздоровчого довкілля для дітей і батьків. По факту, на аукціон виставлять трибуни та роздягальню, а поле буде у користуванні. Депутати підтримали таке рішення, адже це і гарна ідея, щоб діти і молодь займалися і розвивалися, та й сам «Колос» не буде занепадати. Поки є така ініціатива та пропозиція, як запевнили одноголосно присутні, то потрібно погоджуватися.

26raysesiya 1

26raysesiya 2

26raysesiya 3

26raysesiya 4

26raysesiya 5

26raysesiya 6

26raysesiya 7

26raysesiya 8

26raysesiya 9

26raysesiya 10

26raysesiya 11

26raysesiya 12

26raysesiya 13

26raysesiya 14

26raysesiya 15

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.