Шістьом бердичівлянам міська влада допоможе матеріально з лікуванням — РІО Бердичів

Середа, 12 Серпня

  • Бердичівський Базар

Шістьом бердичівлянам міська влада допоможе матеріально з лікуванням

Вже традиційно, адже це відбувається на кожній сесії, черговій чи позачерговій, сьогодні депутатами було розглянуте питання виділення матеріальної допомоги. Причому не лише розглянуте, а й одноголосно підтримане.

Дана грошова одноразова допомога вкрай необхідна тим жителям Бердичева, котрі потребують невідкладного або оперативного лікування хвороби, яка загрожує життю людини.
Цього разу до списку тих, кому з міського бюджету виділять матеріальну допомогу, увійшло 6 осіб. Суми допомоги становлять 2000 (двом людям) та 5000 (чотирьом людям) гривень.


Бердичівляни подали усі необхідні документи, висновки та пропозиції лікарів на розгляд лікарської комісії і комісії міськвиконкому.

Відповідний проект рішення і був винесений на розгляд на сесію міської ради. Фінансове управління перерахує кошти управлінню праці, сім’ї та соціального захисту населення в сумі 24 000 гривень, які будуть надані містянам на лікування.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.