Понеділок, 28 Листопада

Голова Житомирської ОДА, як Штірліц, знав, що запам’ятовується останнє

Більшість людей середнього і старшого покоління безсумнівно знають цю психологічну тезу, яку радянський кіногерой застосовував у своїй шпигунській діяльності. Нинішній голова Житомирської обласної державної адміністрації теж раніше працював у СБУ, і тонкощам психологічного впливу, теж, напевно, був навчений.

 Адже в кінці «великої» прес-конференції, яку він давав минулої п’ятниці, приголомшив журналістів новиною про своє одруження.І, як відразу подумалось, саме ця новина стане основною, у стрічках новин як місцевих, так і центральних ЗМІ з усієї двогодинної прес-конференції. Але, про все по порядку.

 


Прес-конференцію, присвячену року перебування на посаді голови ОДА Віталія Бунечка, готували заздалегідь, на адреси редакцій прийшло запрошення та прохання надати копію паспорта та журналістського посвідчення тих осіб, що будуть приймати участь в заході. Тай місце проведення було незвичайним (хоча дуже вдалим) – літня естрада «Ракушка» в житомирському парку.


На жаль, внаслідок поломки автомобіля я запізнився на початок конференції, але вже за п’ятнадцять хвилин після початку ніхто не питав ні посвідчення, ні інших документів. Поліцейські для годиться сиділи на останньому ряду, але коли переконались, що тут все тихо і спокійно, пішли собі займатись звичними справами.


Ще одним свідченням гарної підготовки до прес-конференції стали спеціальні блокноти, папки, ручки і буклети, які роздали кожному присутньому (і навіть тим, хто запізнився). Та й доповідь підготували очільнику області неабияку, а структуровану по 10 напрямках, згідно з якими і планувалось говорити з журналістами:
1. Децентралізація
2. Пандемія COVID-19
3. Подолання лісових пожеж
4. Боротьба з «чорними» лісорубами
5. Легалізація бурштину
6. Економіка і інвестиції
7. Велике будівництво
8. Спорт
9. Туризм
10. Освіта?


На перший напрямок я спізнився, другий затягнувся більш як на годину, а всі інші якось злились в одну дискусію, в якій Віталій Бунечко легко відбивався від запитань навіть самих надокучливих журналісток.


Я теж планував задати пару питань у розділі «Велике будівництво»: «Чому замінили підрядників на будівництві всіх амбулаторій в Бердичівському районі? Та Чому програють в тендерах на ремонт доріг місцеві фірми, які дають на 30% нижчу ціну?»


Але голова ОДА ще у виступі дав відповідь на перше питання: «Ми розірвали 17 договорів з будівельниками підрядниками, які будували амбулаторії і дитсадки, бо не було належної якості…». А у відповідь на друге питання, яке я все ж задав, прозвучали тривалі сентенції про те, що будівництво доріг це справа непроста, але до тендерного комітету він не має ніякого відношення, хоча після деяких публікацій він таки вникав у суть претензій. І навіть більше, проводив певну оперативну роботу, і навіть зірвав комусь «реалізацію» (напевно , тут малось на увазі, що не дав деяким людям отримати «відкат»). Але цими сентенціями виступаючий не переконав мене у чистоті і прозорості тендерних процедур, про що я йому так і сказав.


Хоча ще трохи часу Віталій Іванович розповідав про своїх попередників, які мільйони «освоїли», а стадіон «Полісся так і не змогли добудувати», про депутатів облради, які заважають йому надати для спортсменів-байдарочників «Кавунову дачу» (готельний комплекс на Гуйві), але все ж зумів ошелешити журналістів своєю головною перемогою – своїм одруженням.
Дружина – лвів’янка, вони довго зустрічалися і жили у різних містах. Вона у Львові, він в Маріуполі, вона в Києві, він в Житомирі. Попутно голова ОДА перевірив, що опція новою влади «Шлюб за 24 години» - працює. І сказав, що відразу після прес-конференції він іде у відпустку.


Журналісти натякали, що таку подію потрібно відзначити, адже це не проста відпустка, а майже «медовий місяць», але ці зауваження Віталій Іванович уже слухав на ходу, бо дійсно, з часом конференції трохи перебрали, хоча по суті, так нічого суттєвого і не дізнались.


Після відпустки голова пообіцяв проводити прес-конференції щомісячно. Восени він вже давав подібні обіцянки, але якось до їх реалізації не доходило, але зараз фактично розпочалась виборча кампанія з виборів депутатів місцевих рад та міських голів, тому не виключено, що такі зустрічі таки будуть, адже зайвий піар-майданчик для розкрути потрібних кандидатів не завадить.
guber1

guber2 guber3 guber4 guber5 guber6 guber7 guber8 guber9

 

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.