В Бердичеві урочисто відкрили новий офіс партії «Слуга народу» — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

В Бердичеві урочисто відкрили новий офіс партії «Слуга народу»

26 серп. 2020 Олександр Доманський

Відтепер бердичівляни та мешканці Великого Бердичівського району мають змогу легко і зручно спілкуватися з партійним керівництвом та активом партії. Офіс розташувався за адресою: вул. Чорновола, 20 (навпроти центрального відділення «Ощадбанку»).

Місцезнаходження поблизу центрального ринку та відділень найбільших банків, напевно, вибране невипадково, адже тут завжди людно, і тому партійці «Слуги народу» автоматично будуть щодня знаходитись в самій гущі народу.
На церемонію відкриття прибули народні депутати фракції «Слуга народу» Сергій Кузьміних, Тетяна Грищенко і, звичайно ж, обраний по нашому виборчому округу Богдан Кицак. Він у якості господаря приймав сьогодні гостей, а його команда помічників, по суті, і буде тут проводити більшу частину свого робочого часу. І зазвичай, під час виборчої кампанії, цей час не обмежується лише годинами, написаними на табличці біля входу – з 9.00 до 19.00.


Також на відкритті були голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова, керівники та представники інших ОТГ Великого району та журналісти.


У вступному слові Богдан Кицак зорієнтував присутніх, що партія «Слуга народу», яка нині має свого Президента, більшість у Верховній Раді та Кабміні, розуміє, що всі реформи, які задумуються наверху, повинні кимось втілюватись на місцях. Саме тому на місцевих виборах партія планує створити великі фракції у всіх місцевих радах.


При формуванні команди кандидатів на посади голів ОТГ партія враховує в першу чергу діючих голів, які за короткий період своєї роботи змогли досягти вагомих результатів, але планує додати до кандидатів у депутати ще й багато молодих та активних жителів нашого району. І саме таке поєднання досвіду та молодості може дати високі результати, як наголосив Богдан Вікторович.


Він зазначив, що Верховна Рада приймає стратегію розвитку України на кілька років вперед, і так само стратегії повинні складати і обласні, і районні, і навіть сільські ради. Потрібно думати на 3 – 5 років наперед. Наприклад, проблему чистої води для Бердичева за рік вирішити не можна, але за 5 років, згрупувавши енергію і кошти, можна добитись покращень.


Користуючись нагодою, що на зустрічі було аж три народних депутати, я спитав, чи обговорюється в них створення тимчасової слідчої комісії в зв’язку із зривом спецоперації СБУ по затримці бойовиків, які воювали проти українців, на що отримав лаконічну відповідь – ні.


А на пряме запитання колеги до Богдана Коляди, чи точно він планує подавати свою кандидатуру на посаду голови Бердичівської об’єднаної громади, той підтвердив, що планує боротись за таку посаду, але остаточно кандидатура має бути затверджена офіційно на з’їзді обласної партійної організації.


На цьому спілкування з журналістами завершилось, а депутати розпочали з партійним активом штабну роботу, результати якої стануть відомі 25 жовтня.

zeleniy ofis1

zeleniy ofis2

zeleniy ofis3

zeleniy ofis4

zeleniy ofis5

zeleniy ofis6

zeleniy ofis7

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.