На старті кампанії – відкриваємо партійні офіси — РІО Бердичів

Субота, 22 Січня

На старті кампанії – відкриваємо партійні офіси

27 серп. 2020 Віктор Першко

Житомирська обласна організація політичної партії «Сила і честь» вже два тижні тому заявила про свою готовність до старту виборчої кампанії у  місцеві ради усіх рівнів. У ході проведеної 12 серпня 2020-го року прес-конференції для житомирських ЗМІ голова Житомирської обласної організації партії «Сила і честь» Іван Кулак розповів про початок роботи обласного виборчого штабу під керівництвом екс-мера Житомира Георгія Буравкова. Ще за тиждень у Житомирі розпочав свою роботу міський Центр політичної партії «Сила і честь», який розташований по вулиці Київській, 86.  

Естафету від житомирян підхопили партійні організації партії «Сила і честь» у містах і райцентрах Житомирщини. Так, 18 серпня 2020-го року,  відкрився партійний офіс Бердичівської міської та районної організацій. Розташований він у центральній частині міста Бердичева по вулиці Європейській, 71 і працює щоденно із 10 до 18 години. 

Сам процес відкриття партійного офісу партії «Сила і честь» у Бердичеві був простим і зайняв, з огляду на суворі вимоги карантину, не багато часу. Керівники Бердичівської міської організації партії «Сила і честь», яка офіційно зареєстрована у місті ще у жовтні 2019-го року, провели церемонію презентації партійного офісу. Біля трьох десятків партійців із Бердичева, Бердичівського району, а також колеги – партійці із Андрушівки та Попільні – зробили пам’ятне фото разом із головою обласної партійної організації партії «Сила і честь» Іваном КУЛАКОМ та керівником обласного виборчого штабу Георгієм БУРАВКОВИМ перед входом до партійного офісу і оглянули його приміщення.

Сила і Честь

Потім, вже у більш просторому приміщенні міського Палацу культури, відбулася партійна конференція Бердичівської міської організації партії «Сила і честь».  Членами партії «Сила і честь» того дня стали шестеро мешканців Бердичева. У ході конференції та під час засідання політради організації було обговорено питання щодо безпосередніх завдань з підготовки міської організації до виборів у місцеві органи влади усіх рівнів.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.