Роздрукувати цю сторінку

На старті кампанії – відкриваємо партійні офіси

27 серп. 2020 Віктор Першко

Житомирська обласна організація політичної партії «Сила і честь» вже два тижні тому заявила про свою готовність до старту виборчої кампанії у  місцеві ради усіх рівнів. У ході проведеної 12 серпня 2020-го року прес-конференції для житомирських ЗМІ голова Житомирської обласної організації партії «Сила і честь» Іван Кулак розповів про початок роботи обласного виборчого штабу під керівництвом екс-мера Житомира Георгія Буравкова. Ще за тиждень у Житомирі розпочав свою роботу міський Центр політичної партії «Сила і честь», який розташований по вулиці Київській, 86.  

Естафету від житомирян підхопили партійні організації партії «Сила і честь» у містах і райцентрах Житомирщини. Так, 18 серпня 2020-го року,  відкрився партійний офіс Бердичівської міської та районної організацій. Розташований він у центральній частині міста Бердичева по вулиці Європейській, 71 і працює щоденно із 10 до 18 години. 

Сам процес відкриття партійного офісу партії «Сила і честь» у Бердичеві був простим і зайняв, з огляду на суворі вимоги карантину, не багато часу. Керівники Бердичівської міської організації партії «Сила і честь», яка офіційно зареєстрована у місті ще у жовтні 2019-го року, провели церемонію презентації партійного офісу. Біля трьох десятків партійців із Бердичева, Бердичівського району, а також колеги – партійці із Андрушівки та Попільні – зробили пам’ятне фото разом із головою обласної партійної організації партії «Сила і честь» Іваном КУЛАКОМ та керівником обласного виборчого штабу Георгієм БУРАВКОВИМ перед входом до партійного офісу і оглянули його приміщення.

Сила і Честь

Потім, вже у більш просторому приміщенні міського Палацу культури, відбулася партійна конференція Бердичівської міської організації партії «Сила і честь».  Членами партії «Сила і честь» того дня стали шестеро мешканців Бердичева. У ході конференції та під час засідання політради організації було обговорено питання щодо безпосередніх завдань з підготовки міської організації до виборів у місцеві органи влади усіх рівнів.

Подібні матеріали