Вівторок, 24 Трв

Ігор Смешко : «Наша сила – в підтримці людей»

06 вер. 2020 Віктор Єрофєєв

Початок вересня традиційно привертає увагу суспільства низкою важливих подій, знакових дат і професійних свят. Це початок навчального року, це- старт нової сесії у роботі українського парламенту, день підприємця, який відзначається у першу неділю вересня.

smeshko1Зокрема 6 вересня 2020 року в Україні вшанують підприємців, як представників сектору економіки, який упродовж десятиліть відіграє важливу роль у формуванні середнього класу, розвитку демократії і становленні громадянського суспільства. Програма партії «Сила і Честь», яка сьогодні здобуває все більшу популярність в Україні, має дуже символічну назву – «гімн середньому класу». Лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко неодноразово наголошував на тому, що в умовах карантину і протидії пандемії COVID-19 «пріоритетним завданням української влади є захист та збереження середнього класу як основи та гаранта існування державності». У виступах І.П.Смешка йдеться про запровадження антикризової програми підтримки мікропідприємництва, яка хоча б частково компенсувала малому бізнесу втрати, понесені під час вимушеного простою. Ігор Смешко говорить про досвід Німеччини, де у березні 2020-го року схвалено пакет антикризових заходів. У ФРН, наприклад, фірми, де працюють 5-10 осіб, отримують фіксовану допомогу, що дозволяє їм оплатити оренду під час простою, погасити кредити й розрахуватися за лізинг обладнання. Сьогодні, коли у світі пандемія коронавірусу не зменшує своїх масштабів, зауваження Ігора Смешка варті серйозної уваги. «Середній клас в Україні став найпершою жертвою коронавірусу, що призводить до надзвичайно тяжких наслідків. Крім того, що Держбюджет втрачає мільйони несплачених податків, підривається база української державності. Адже у сучасному світі саме середній клас вирівнює соціальні протиріччя й не дає спалахнути соціальним бунтам», - заявив Ігор Смешко.

Магістральним напрямком підвищення соціальної ролі та значимості середнього класу в Україні Ігор Смешко вважає стимулювання процесу створення сімейних фермерських господарств. Цей процес має стати запорукою відродження українського села із його багатовіковими культурними, національними традиціями. Вже на нинішніх виборах до місцевих рад усіх рівнів кандидати від партії «Сила і Честь» запропонують своїм виборцям низку заходів, які потрібно запровадити у сфері сприяння розвитку підприємництва з боку місцевої влади. Не секрет, місцеве самоврядування має куди скромніший потенціал для сприяння розвиткові малого та середнього класу, аніж, наприклад, Верховна Рада України, однак саме «на місцях» влада може стимулювати його започаткування.

Лідер партії «Сила і честь» у переддень відкриття чергової сесії парламенту України продовжує наполягати на тому, що закон про продаж землі, ухвалений у ході попередньої сесії Верховної Ради України, може призвести до соціального вибуху. «Результатом торгівлі землею в умовах кризи і пандемії, не доведеної до завершення реформи місцевого самоврядування, зруйнованої правоохоронної системи, неподоланої корупції державного апарату, можуть стати масштабні ОБОРУДКИ І ЗЕМЕЛЬНІ СПЕКУЛЯЦІЇ, остаточна руйнація АПК і гостра радикалізація суспільства. Йдеться в першу чергу про людей, які зрозуміють, що їх ошукали», - заявив в одному зі своїх виступів І.П.Смешко.

Окрім того, політик вважає, що в умовах розвалу економіки, концентрація землі в руках великих власників спровокує нестачу продовольства і його подальшу дорожнечу, спричинить знищення фермерства й дрібного господарювання. «Фермери та сімейні господарства не отримають від держави гроші на купівлю земельних ділянок, не матимуть доступу до сезонних кредитів, не кажучи вже про послуги з банківського гарантування їх оплати. Таким чином, ця земельна реформа спричинить знищення фермерства й дрібного господарювання», - зазначив лідер партії «Сила і Честь». 

 

Шановні підприємці!
Від щирого серця вітаємо Вас із вашим професійним святом, яке щороку відзначається у першу неділю вересня. Ваша праця, ваші клопоти і турботи вносять вагомий вклад у розвиток економіки нашої області і всієї України. Створені вами робочі місця і сплачені вами податки дають можливість для життя десяткам тисяч наших співгромадян. Дозвольте побажати Вам щастя, здоров’я, бізнесової удачі, вагомих успіхів та здобутків у вашій щоденній і нелегкій праці. Зичимо Вам найбільших життєвих гараздів і висловлюємо готовність до співпраці і взаєморозуміння. Нехай Вам щастить!
Слава Україні!
З повагою Житомирська обласна організація політичної партії «Сила і Честь»

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.