Політична реклама кандидатів у мери й депутати Бердичева – чиєї більше? — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Політична реклама кандидатів у мери й депутати Бердичева – чиєї більше?

Звісно, для того, аби зробити більш повне порівняння, необхідно об’їхати весь Бердичів, усі наявні райони міста, а особливо околиці, де такої реклами не менше, аніж у місті. Проте навіть пройшовши дистанцію від вокзалу до базару, біл-бордів з гаслами, закликами до змін та правильного вибору, покращення рівня життя тощо, вже можна нарахувати чимало. А в деяких місцях вони розташовані мало не один на одному.

Так чиєї ж реклами більше? На вищевказаній ділянці міста однозначно лідирує Сергій Орлюк з рекламою партії «ПРОПОЗИЦІЯ». Два таких біл-борди знаходяться на вокзалі, ще один – навпроти центрального ринку, неподалік зупинки маршруток, та один – в районі універмагу, де зазвичай чекають викликів автомобілі служб таксі міста.


Слідом за «ПРОПОЗИЦІЄЮ» вдалося запримітити рекламу «Слуги народу», так званих «ЗЕмісцевих», біл-борди яких важко не впізнати, адже в очі кидається зелений фон та мінімалізм в рекламі. Так само, як і в попередній політичній партії, така реклама не містить портрети кандидатів у мери та депутати, але всі і так знають, що на пост мера від «Слуги народу» балотується Богдан Коляда, а від «ПРОПОЗИЦІЇ» - Сергій Орлюк і це в політичній рекламі написано.
Далі впевнено займає позицію, а точніше – біл-борди у місті, Наталія Онуфрієнко, чия політична реклама дуже відрізняється від попередніх. На полотнах розміщенні зображення безпосередньо її та її команди з уже відомою і нашумілою «Карткою бердичівлянина», а на деяких бордах слово «картка» замінено на слово «карта».


Два борди з політичною рекламою партії «ЗА МАЙБУТНЄ» та обличчям Віктора Развадовського можна побачити на центральному ринку та навпроти зупинки площі Соборної. Щоправда там ще написане вітання з Днем незалежності України, але ще один цієї ж партії знаходиться біля універмагу, з кандидатом Ігорем Палицею.


Є ще реклама політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО» із закликом «Зупинимо знищення країни», але біля швейної фабрики вона чергується на біл-борді з рекламою Наталії Онуфрієнко. Трохи далі від швейної фабрики одинокий борд з рекламою політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» із обіцянкою відновити мир.


На фоні такої активності кандидатів у мери і депутати мляво вже виглядають реклами магазинів, кафе, готелів, послуг тощо, адже в очікуванні майбутніх виборів населення більше звертає увагу на політичну рекламу. Це ж стосується і непримітних закликів «Я за чисте довкілля», біл-борд з яким можна побачити на тому ж таки вокзалі, та кілька місяців тому популярного «Подбай про маму і тата» з гербом Бердичева.

politbord 1

politbord 2

politbord 3

politbord 4

politbord 5

politbord 6

politbord 7

politbord 8

politbord 9

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.