Представника Бердичівської виборчої комісії не пустили на конференцію «Батьківщини» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Представника Бердичівської виборчої комісії не пустили на конференцію «Батьківщини»

Про це повідомили сьогодні журналісту в Бердичівській міській територіальній виборчій комісії.

 


На минулому тижні і навіть на вихідних пройшли конференції майже всіх політичних сил, які беруть участь у місцевих виборах по висуненню своїх кандидатів на посади голів міст та ОТГ, депутатів обласної, районних та міських рад. Здебільшого ці конференції проходили в Житомирі, і лише партійці «Української стратегії Гройсмана» (на фото) та партії «Сила і честь» провели такі зібрання в місцевих осередках у Бердичеві.

 


Про час і місце проведення цих передвиборчих заходів партії повинні заздалегідь повідомляти виборчі комісії, що й було зроблено. До міської комісії надійшло 15 таких повідомлень, а до Бердичівської районної комісії – 10. По кількості повідомлень можна опосередковано передбачити, скільки і які партії будуть боротись за представницькі мандати у Бердичеві та районі.


Отже, до міської комісії подали повідомлення такі партії: «За майбутнє», «Наш край», «ОПЗЖ», «Гройсмана», «ЄС», «Батьківщина», «Слуга народу», «Пропозиція», «Сила і честь», «Голос», «Ліва опозиція», «Радикальна партія», «Свобода», «Перемога Пальчевського».


Проходили ці конференції в житомирських готелях, ресторанах та навіть на стадіонах. І на всіх цих заходах був присутній юрист Бердичівської ТВК, якому комісія доручила саме цей напрям роботи, а на конференцію «Батьківщини», яка проходила у суботу в Житомирі, його не пустили.
Як прокоментував для журналіста представник «Батьківщини» у Бердичеві, не пустили тому, що в законі сказано, що брати участь у конференції має право член виборчої комісії, а не залучений працівник, навіть з відповідною довіреністю від комісії.


На більшості  конференцій лише зачитували на слух кандидатів, яких партії мають висувати, і жодних списків нікому ніхто не давав. Це свідчить про те, що списки, підтримані конференцією від списків, поданих до комісій, можуть кардинально відрізнятись. І про такі приклади вже повідомляли київські журналісти.
У наших виборчих комісіях вже хоч сьогодні готові приймати списки кандидатів, але станом на ранок понеділка їх ще не було жодного. Останній день подачі таких списків – четвер 24 вересня до 24.00. Саме тоді у виборчих комісіях і очікують «аншлагу», хоча просять представників партій все ж поквапитись і принести списки раніше.


Отже, на цьому тижні стане остаточно зрозуміло ХТО, З КИМ І КУДИ, про що ми будемо обов’язково повідомляти наших читачів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.