Субота, 1 Квітня

У міського голови Бердичева більше немає радника

Про це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі Бердичева розпорядження міського голови Василя Мазура.

Нагадаємо, що цю посаду з 3 вересня 2019 року займав журналіст Олександр Єжель, котрий до того багато років присвятив роботі на телерадіокомпанії «ВІК».
Рік Олександр Єжель виконував обов’язки радника міського голови, по суті, висвітлюючи діяльність міської ради, її виконавчого комітету, засідання сесій та виконкомів, комісій і нарад та багатьох інших заходів, котрі відбувалися у Бердичеві.


Аж ось тепер стало відомо, що з 15 вересня у бердичівського мера більше немає радника, а є головний спеціаліст відділу інформаційних технологій, яким став Олександр Єжель. Він пройшов стажування за переведенням за його згодою, підтвердженням чому є заява та доповідна записка про проходження стажування.


У розпорядженні також вказано, що головному спеціалісту відділу інформаційних технологій буде присвоєно 12 ранг посадової особи місцевого самоврядування та оклад, відповідний до штатного.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Офіційна інформація

Підозрюваного в умисному вбивстві бердичівлянина суд відправив під варту, а парубка, якого підозрюють у «наркозакладках», – під домашній арешт

Підозрюваного в умисному вбивстві бердичівлянина суд відправив під варту, а парубка, якого підозрюють у «наркозакладках», – під домашній арешт

31 березня 2023

Бердичівський міськрайонний суд 30 березня розглянув два клопотання слідчих про обрання запобіжних заходів. Чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 ККУ) суд відправив під варту, а підозрюва...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.