Вівторок, 27 Вересня

На посаду міського голови Бердичева самовисувається колишній очільник райдержадміністрації

24 вер. 2020 Олександр Доманський

Лише вранці ми писали, що з наближенням останнього терміну подання документів з’являються несподіванки щодо кандидатів, які претендують на головне крісло міста, і ось, знову.

Кілька хвилин тому до міської виборчої комісії приніс свої документи на висунення в якості кандидата на посаду міського голови Бердичева шляхом самовисування Синельников Вадим Федорович.

Це відомий в місті підприємець, власник приватної друкарні, який після Революції Гідності очолив Бердичівську районну державну адміністрацію.

Крім того, станом на 11.00 кандидатом на посаду міського голови приніс документи ще один підприємець – Віталій Сємьонов, який на минулих парламентських виборах балотувався у народні депутати. Його висунула партія «Перемога Пальчевського», яка також запропонувала своїх кандидатів в депутати міської ради.

А ще, в попередній публікації ми не вказали, що ще вчора до комісії надійшли документи від партії «Слуга Народу» про висунення на посаду міського голови від їхньої партії Богдана Коляду.

Про подальші кроки бердичівських партій і кандидатів читайте в наступних публікаціях.

RDA1

RDA2

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.