П'ятниця, 22 Вересня

Хто претендує очолити об’єднані територіальні громади на Бердичівщині

Сьогодні в чотирьох об’єднаних територіальних громадах проходять засідання виборчих комісій, на яких члени розглядають подані документи від претендентів на посади голів ОТГ та затверджують кандидатів.

Зранку дізнатися про те, хто ж ті люди, які кинули виклик своїм опонентам у виборчій гонці, на жаль, не вдалося. Адже засідання комісій були заплановані на аж післяобідній час у більшості громад, бо люди працюють на роботах і потрібно це враховувати. А до початку засідань називати імена претендентів, які, як було заначено, можливо, не будуть затверджені через певні причини або ж будуть внесені зміни в документацію, не взялися.

Оперативністю відзначилася виборча комісія в Гришковецькій ОТГ, пообіцявши надати інформацію після 12-ї години, щоправда ми все ж почекали, бо не знали, як довго це засідання триватиме. Отож кандидатів на посаду голови Гришковецької ОТГ всього 2. Це Ірена Леонідівна Лісова - нинішня голова об’єднаної територіальної громади, яка повторно вирішила балотуватися, цього разу від політичної партії «Слуга народу». А другим став нинішній депутат обласної ради Віталій Йосипович Вітусевич – за підтримки Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Обидва кандидати вже затверджені рішенням виборчої комісії.

GrishkivtsyOTG

Щодо Райгородоцької ОТГ, то до документи, поки не знаємо, чи точно затверджені, подали 3 претенденти. Це Максим Петрович Капустинський, котрий іде на вибори від політичної партії «Слуга народу», Галина Миколаївна Кудлай та нинішній голова Бердичівської районної ради Максим Юрійович Самчик.

RaigorodokOTG

По Швайківській ОТГ інформації поки не маємо, хоча претендентів там, за чутками, десь 5-6. На рахунок Семенівської ОТГ відомо, що кандтдатів 2: нинішня голова цієї об’єднаної територіальної громади Наталія Володимирівна Семенюк знову балотується на цю ж посаду за підтримки політичної партії «Слуга народу», а змагатиметься з нею за голоси жителів громади нинішній голова Чуднівської РДА Олександр Степанович Хомич.

SemenivskaOTG

 

Відео

Офіційна інформація

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

22 вересня 2023

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох чоловіків, яких визнав винними в умисному убивстві, скоєному з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб (п. 4,12 ч.2 ст...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.