Кандидати у депутати Бердичівської міської ради. Повний список — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Кандидати у депутати Бердичівської міської ради. Повний список

У п’ятницю, нагадаємо, відбулося засідання міської територіальної виборчої комісії, на якому представили вже затверджених кандидатів на посаду міського голови Бердичева та назвали кількість претендентів, які балотуються у депутати міської ради, від кожної із заявлених на ці вибори партій.

І якщо імена тих, хто хоче очолити міську раду, були заздалегідь вже відомі – їх 12, то прізвища кандидатів у депутати не були озвучені.

Причиною цього стало те, що виборча комісія ще опрацьовувала списки і голова комісії Олександр Подгорчук наголосив, що більш детальна інформація з’явиться у понеділок.


Отож, розміщуємо повний список кандидатів у депутати Бердичівської міської ради від кожної із 14 поданих на вибори партій.

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

Територіальний виборчий список №1
1 Данилюк Євгенія Євгенівна
2 Сінько Ярослав Володимирович
3 Ліпінський Микола Михайлович
4 Волшебна Марія Володимирівна
5 Римарчук Світлана Євгеніївна
6 Зябліцев Вадим Ігорович
7 Марковська Лілія Адольфівна

Територіальний виборчий список №2
1 Сироїд Володимир Михайлович
2 Романський Ігор Альфредович
3 Поліщук Неоніла Адамівна
4 Давидова Тетяна Іванівна
5 Ковшиков Олег Геннадійович
6 Железницький Максим Павлович
7 Нагребецька Віта Вікторівна

Територіальний виборчий список №3
1 Побережний Олексій Сергійович
2 Лісков Владислав Олеславович
3 Романський Василь Антонович
4 Латюк Катерина Василівна
5 Пасічник Марина Володимирівна
6 Куцюк Ілля Юрійович
7 Розвадовська Олена Леонідівна

Територіальний виборчий список №4
1 Афанасьєв Олександр Олександрович
2 Литвиненко Павло Станіславович
3 Сінчук Юлія Іванівна
4 Рембалович Світлана Валеріївна
5 Романська Зінаїда Валеріївна
6 Яткевич Андрій Валерійович

Територіальний виборчий список №5
1 Самонов Микола Олександрович
2 Ульченко Юлія Святославівна
3 Субчак Наталія Миколаївна
4 Петрівський Віталій Йосипович
5 Баранівський Анатолій Юрійович
6 Корнелюк Анастасія Сергіївна
7 Магдил Валерій Георгійович
8 Яткевич Олена Леонідівна

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

Територіальний виборчий список №1
1 Маюн Наталія Анатоліївна
2 Надрага Наталія Павлівна
3 Бабій Олександр Сергійович
4 Марченко Олег Володимирович
5 Руденко Володимир Іванович
6 Северинчик Надія Олексіївна
7 Василюк Степан Олегович

Територіальний виборчий список №2
1 Кравчук Богдан Васильович
2 Мельник Людмила Володимирівна
3 Сокальський Юрій Євгенійович
4 Бабич Вадим Михайлович
5 Івасюк Ванда Генріхівна
6 Чайківський Валерій Володимирович
7 Тимошенко Людмила Іванівна

Територіальний виборчий список №3
1 Ткачук Тамара Мар’янівна
2 Климчук Тетяна Володимирівна
3 Слободянюк Борис Адамович
4 Климчук Юрій Миколайович
5 Патій Людмила Василівна
6 Щур Олександр Леонтійович
7 Живун Ганна Олексіївна

Територіальний виборчий список №4
1 Яворський Володимир Петрович
2 Петровський Ростислав Миколайович
3 Хорошун Наталія Ігорівна
4 Коломієць Маргарита Іванівна
5 Бортюк Василь Іванович
6 Туманович Юлія Юліанівна
7 Єрнєєв Володимир Ілліч
8 Ринкевич Ірина Тадеушівна

Територіальний виборчий список №5
1 Пономарчук Володимир Вячеславович
2 Ткачук Андрій Павлович
3 Тростянський Олексій Борисович
4 Янковенко Любов Олексіївна
5 Зайцева Світлана Костянтинівна
6 Бакановський Ігор Олегович
7 Зінюк Алла Тарасівна
8 Цвєтков Василь Валентинович

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

Територіальний виборчий список №1
1 Ніколаєнко Юрій Віталійович
2 Прокопчук Євген Федорович
3 Строк Микола Анатолійович
4 Корнющенко Валентина Миколаївна
5 Іваненко Оксана Янівна
6 Максімов Ігор В’ячеславович
7 Переходкіна Тетяна Василівна
8 Кравець Володимир Анатолійович

Територіальний виборчий список №2
1 Іваненко Артур Сергійович
2 Піскун Ірина Леонідівна
3 Самонова Олена Ігорівна
4 Іщук Юрій Юрійович
5 Азізов Артем Чингізович
6 Сокорчук Любов Вікторівна
7 Слідзевський Анатолій Ростиславович
8 Нечипорук Вікторія Володимирівна

Територіальний виборчий список №3
1 Заремський Денис Едуардович
2 Кучерява Ольга Сергіївна
3 Садовська Надія Степанівна
4 Мусевич Олександр Павлович
5 Невдовиченко Олександр Сергійович

Територіальний виборчий список №4
1 Мусевич Алла Іванівна
2 Квятківський Руслан Броніславович
3 Кузик Тетяна Тимофіївна
4 Вознюк Ярослав Юрійович
5 Мазур Юрій Федорович
6 Кузик Олександра Юріївна
7 Вдовиченко Сергій Олександрович

Територіальний виборчий список №5
1 Шафранський Максим Олександрович
2 Вігінська Анастасія Леонідівна
3 Медвідь Наталія Володимирівна
4 Фарбота Роман Ростиславович
5 Романович Віталій Іванович
6 Ніколаєнко Віталій Юрійович
7 Жуковська Ірина Володимирівна
8 Гусар Євгеній Анатолійович
9 Ферт Оксана Олександрівна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ «СВОБОДА»

Територіальний виборчий список №1
1 Савченко Ірина Дмитрівна
2 Кваснюк Ігор Ігорович
3 Сотчук Валентина Миколаївна
4 Вахніцька Ірина Василівна
5 Реєнт Руслан Юрійович
6 Войцехівська Анастасія Ігорівна
7 Панчук Валентин Анатолійович

Територіальний виборчий список №2
1 Черкас Андрій Володимирович
2 Мокрицький Євгеній Михайлович
3 Деркач Раїса Василівна
4 Щепанська Кристина Сергіївна
5 Садовнича Ганна Андріївна
6 Залізняк Світлана Борисівна

Територіальний виборчий список №3
1 Жигун Тарас Романович
2 Дух Людмила Миколаївна
3 Деркач Мирослава Олександрівна
4 Головенко Анна Андріївна
5 Деркач Олександр Володимирович
6 Деркач Володимир Григорович
7 Демченко Марина Миколаївна

Територіальний виборчий список №4
1 Бережна Олена Василівна
2 Кучерук Наталія Володимирівна
3 Демченко Руслан Петрович
4 Киришевський Ілля Леонідович
5 Панова Теяна Михайлівна
6 Киришевська Катерина Леонідівна

Територіальний виборчий список №5
1 Кривушин Анатолій Миколайович
2 Рудюк Сергій Іванович
3 Мельник Алла Вікторівна
4 Коломіць Юрій Анатолійович
5 Уляніцька Ірина Дмитрівна
6 Боголюб Тетяна Володимирівна

ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Територіальний виборчий список №1
1 Амелькіна Юлія Миколаївна
2 Янчук Анатолій Степанович
3 Костюк Василь Леонідович
4 Дмитрук Віктор Миколайович
5 Коваленко Лариса Анатоліївна
6 Козловський Олег Мечиславович
7 Стаднійчук Артур Андрійович
8 Василюк Валентина Василівна
9 Панасюк Валерій Вячеславович
10 Білобородова Анна-Катерина Степанівна
11 Жураківський Вадим Віцентійович
12 Стародубцева Надія Ігорівна

Територіальний виборчий список №2
1 Валеня Олександр Миколайович
2 Фамілярська Тетяна Миколаївна
3 Ружицька Вікторія Валеріївна
4 Корягін Ігор Сергійович
5 Ребров Ігор Миколайович
6 Лінькевич Ігор Володимирович

Територіальний виборчий список №3
1 Казаков Костянтин Костянтинович
2 Лобода Андрій Григорович
3 Савічев Юрій Борисович
4 Іщук Олена Вікторівна
5 Ляховська Каріна Сергіївна
6 Ісаєв Олексій Олександрович

Територіальний виборчий список №4
1 Груднина Ярослав Андрійович
2 Сарксян Жірайр Альбертович
3 Нестерук Зоя Йосипівна
4 Трубій Віктор Миколайович
5 Єсипенко Світлана Володимирівна
6 Огороднійчук Денис Сергійович
7 Шилюк Людмила Миколаївна
8 Петрук Олександр Сергійович

Територіальний виборчий список №5
1 Груднина Ірина Ігорівна
2 Камінський Даніїл Анатолійович
3 Орлов Ігор Анатолійович
4 Рудомьотова Наталія Михайлівна
5 Гуменюк Віктор Олександрович

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Територіальний виборчий список №1
1 Пасічник Олег Миколайович
2 Левандовська Анна Геннадіївна
3 Негода Роман Олександрович
4 Матвійчук Сергій Юрійович
5 Чиборовська Світлана Юліївна
6 Гурський Богдан Анатолійович

Територіальний виборчий список №2
1 Довгий Андрій Сергійович
2 Богатирчук Богдан Анатолійович
3 Новачевськиий Олексій Володимирвич
4 Любич Леся Василівна
5 Прокопчук Валентина Василівна
6 Михайлів Роман Богданович
7 Лужецька Олена Вікторівна

Територіальний виборчий список №3
1 Моцний Денис Валентинович
2 Сенаторова Анна Миколаївна
3 Фурман Людмила Анатоліївна
4 Шишмінцев Олексій Валентинович
5 Франчук Сергій Михайлович
6 Краснодубец Андрій Петрович

Територіальний виборчий список №4
1 Алєксєєва Тетяна Володимирівна
2 Невеський Дмитро Вікторович
3 Поліванчук Микола Миколайович
4 Вишнівський Віктор Васильович
5 Хазова Тетяна Миколаївна
6 Лейко Олександр Миколайович
7 Кицак Людмила Вікторівна
8 Невмержицький Віктор Іванович
9 Василєвич Світлана Степанівна

Територіальний виборчий список №5
1 Кашпірук Артем Анатолійович
2 Мельник Юрій Сергійович
3 Гаврилюк Ростислав Володимирович
4 Харченко Вікторія Володимирівна
5 Питель Юлія Ігорівна
6 Рись Василь Григорович
7 Павліченко Аліна Анатоліївна
8 Рудаков Вадим Володимирович
9 Хомич Алла Іванівна 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГОЛОС"»

Територіальний виборчий список №1
1 Волошин Юрій Юлійович
2 Петрухіна Валентина Олександрівна
3 Длугаш Юрій Едуардович
4 Ланцов Сергій Анатолійович
5 Бузі Інна Володимирівна
6 Драган Олександр Васильович

Територіальний виборчий список №2
1 Мельничук Віктор Микитович
2 Харитонова Людмила Ярославівна
3 Тихий Дмитро Андрійович
4 Радкевич Ярослав Тадеушевич
5 Куліш Інна Петрівна
6 Цимбал Сергій Васильович

Територіальний виборчий список №3
1 Новіцький Олександр Володимирович
2 Кобернюк Ірина Вікторівна
3 Яблонська Ольга Вацлавівна
4 Юрчук Валентин Андрійович
5 Куца Броніслава Анатоліївна

Територіальний виборчий список №4
1 Бабіч Валентина Євгенівна
2 Яремчук Юрій Васильович
3 Демчик Олександр Григорович
4 Коломієць-Перун Лілія Юріївна
5 Лещенко Юлія Сергіївна

Територіальний виборчий список №5
1 Олішевський В’ячеслав Сергійович
2 Марців Ірина Миколаївна
3 Косаківська Олена Анатоліївна
4 Кущук Тетяна Вікторівна
5 Маланюк Остап Зіновійович
6 Аврамчук Оксана Миколаївна
7 Тімков Ігор В'ячеславович
8 Дрокова Ольга Василівна
9 Боровський Олександр Леонідович 

ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО

Територіальний виборчий список №1
1 Гавриловський Олександр Васильович
2 Циндлер Сніжана Юріївна
3 Гуменюк Орест Андрійович
4 Кучерява Олена Сергіївна
5 Лещенко Руслан Сергійович

Територіальний виборчий список №2
1 Вітюк Артем Юрійович
2 Шинкаренко Петро Олександрович
3 Нікулін Олег Андрійович
4 Бондар Надія Петрівна
5 Мельник Оксана Олегівна

Територіальний виборчий список №3
1 П’ятницький Андрій Олександрович
2 Герун Олександр Володимирович
3 Кваснікова Юлія Василівна
4 Сідлецька Ірина Анатоліївна
5 Шлапак Геннадій Юрійович

Територіальний виборчий список №4
1 Садовський Василь Васильович
2 Семенюк Василь Ростиславович
3 Кузь Олексій Петрович
4 Гусар Людмила Анатоліївна
5 Вихованець Ірина Вацлавівна

Територіальний виборчий список №5
1 Паламарчук Олександр Анатолійович
2 Шконда Андрій Олександрович
3 Климчук Наталія Олександрівна
4 Гоша Олена Вікторівна
5 Воєвода Андрій Володимирович

ЖИТОМИРСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Територіальний виборчий список №1
1 Савченко Лідія Василівна
2 Тонкошкура Ірина Анатоліївна
3 Марківський Андрій Петрович
4 Романюк Ірина Миколаївна
5 Мороз Максим Васильович
6 Сіталова Альона Василівна

Територіальний виборчий список №2
1 Шимонко Роман Олександрович
2 Пойдіна Леся Володимирівна
3 Вечір Галина Юріївна
4 Толочко Василь Іванович
5 Шумило Ігор Володимирович
6 Задерейко Людмила Сергіївна
7 Липко Микола Петрович

Територіальний виборчий список №3
1 Москальов Антон Олександрович
2 Ястремська Анна Олексіївна
3 Каверіна Тамара Марківна
4 Анучін Костянтин Іванович
5 Григорцевич Олександр Валерійович
6 Кирилюк Інна Михайлівна
7 Богайчук Дмитро Валентинович

Територіальний виборчий список №4
1 Рибак Наталія Іванівна
2 Пудрій Наталія Георгіївна
3 Верещак Віталій Іванович
4 Бєліч Валентина Іванівна
5 Цилінський Олег Вацлавович
6 Оверчук Лариса Олексіївна
7 Заїка Анатолій Миколайович

Територіальний виборчий список №5
1 Петрівська Олена Володимирівна
2 Бабій Юлія Петрівна
3 Балянов Олександр Олександрович
4 Боровська Олена Валентинівна
5 Гурбіч Сергій Васильович
6 Папиш Ольга Борисівна
7 Онофрійчук Сергій Петрович

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Територіальний виборчий список №1
1 Стодольський Віталій Вікторович
2 Острожинська Людмила Петрівна
3 Примак Тетяна Миколаївна
4 Залізна Крістіна Едуардівна
5 Мамчик Василь Петрович

Територіальний виборчий список №2
1 Бессаліцьких Віктор Леонідович
2 Стукало Галина Іванівна
3 Левандовський Володимир Павлович
4 Гінєвський Броніслав Мечиславович
5 Юськів Любов Михайлівна

Територіальний виборчий список №3
1 Ястремський Олексій Геннадійович
2 Шелухін Юрій Андрійович
3 Шевчук Ігор Володимирович
4 Альвас Ніна Михайлівна
5 Філімончук Ніла Олександрівна
6 Гринчук Олена Володимирівна

Територіальний виборчий список №4
1 Колісниченко Віктор Станіславович
2 Дем’янчук Олена Олексіївна
3 Горобчук Людмила Леонідівна
4 Климов Вадим Едуардович
5 Житнік Олександр Володимирович
6 Ященко Володимир Миколайович
7 Мамайчук Тетяна Олександрівна

Територіальний виборчий список №5
1 Толочко Ірина Юліанівна
2 Глейзер Олександр Абрамович
3 Савицький Олег Романович
4 Дем`янюк Олеся Олександрівна
5 Тімонович Богдан Володимирович

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»

Територіальний виборчий список №1
1 Дідух Оксана Леонідівна
2 Манелюк Віктор Васильович
3 Рак Олена Олексіївна
4 Нечмоня Олександр Анатолійович
5 Берднікович Михайло Вікторович

Територіальний виборчий список №2
1 Хилюк Сергій Олексійович
2 Ніколаєнко Володимир Жанович
3 Заремба Ярослав Станіславович
4 Заблоцька Тетяна Віталіївна
5 Томашевська Анастасія Євгеніївна

Територіальний виборчий список №3
1 Собко Руслана Омелянівна
2 Якобчук Олена Олексіївна
3 Яріго Андрій Вікторович
4 Должанський Ярослав Анатолійович
5 Струнгар Вадим Васильович

Територіальний виборчий список №4
1 Сікорський Олег Володимирович
2 Сергєєва Валентина Володимирівна
3 Должанський Анатолій Анатолійович
4 Шпортко Юлія Андріївна
5 Масловський Леонід Михайлович

Територіальний виборчий список №5
1 Томашевський Едуард Євгенійович
2 Гончар Віктор Володимирович
3 Лапінська Тетяна Володимирівна
4 Білова Карина Анатоліївна
5 Кащук Віталій Аркадійович

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА (КРАЙОВА) ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ»

Територіальний виборчий список №1
1 Радзимінський Геннадій Вікторович
2 Дячик Ірина Анатоліївна
3 Бордюх Валерій Михайлович
4 Заставна Марина Валеріївна
5 Півовар Оксана Анастасіївна

Територіальний виборчий список №2
1 Васильєва Дарія Володимирівна
2 Андрійчук Едуард Едуардович
3 Аверкіна Олена Олександрівна
4 Трофімчук Богдан Вікторович
5 Котвіцька Надія Станіславівна
6 Радецький Олег Альфредович
7 Сірук Євгенія Олександрівна

Територіальний виборчий список №3
1 Яворська Тетяна Миколаївна
2 Мазур Юлія Олександрівна
3 Заставний Олег Віталійович
4 Яремова Тетяна Миколаївна
5 Вишемірський Дмитро Віталійович
6 Сікорський Олег Олегович

Територіальний виборчий список №4
1 Хомич Юрій Іванович
2 Христинюк Тетяна Олександрівна
3 Чулячеєв Олег Вікторович
4 Слободянюк Марина Олександрівна
5 Стельмах Олександра Сергіївна
6 Новікова Наталія Володимирівна

Територіальний виборчий список №5
1 Лук’янюк Руслан Вікторович
2 Борисенко Марина Леонідівна
3 Керносенко Олексій Володимирович
4 Гороф’янюк Тетяна Ананівна
5 Вахніцький Руслан Миколайович
6 Гопанчук Наталія Олегівна
7 Слободянюк Олександр Олександрович
8 Осипенко Володимир Маркович

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Територіальний виборчий список №1
1 Гайдаманчук Павло Валерійович
2 Сенаторов Денис Миколайович
3 Івасюк Любов Іванівна
4 Реготун Тетяна Василівна
5 Чернецький Андрій Станіславович
6 Бакмаєва Світлана Вікторівна

Територіальний виборчий список №2
1 Чирка Петро Андрійович
2 Чумак Світлана Валеріївна
3 Погрібний Леонід Васильович
4 Блащук Анатолій Петрович
5 Шафранська Ганна Володимирівна
6 Жигун Роман Іванович
7 Пчеловська Наталя Аркадіївна

Територіальний виборчий список №3
1 Грубський Віталій Миколайович
2 Еверт Леонід Костянтинович
3 Крижановський Юрій Борисович
4 Калінська Алла Володимирівна
5 Омельянчук Наталія Петрівна

Територіальний виборчий список №4
1 Крсек Олександр Володимирович
2 Середюк Павло Михайлович
3 Порхун Олена Миколаївна
4 Мацинський Ярослав Михайлович
5 Мельник Наталя Кирилівна
6 Клим Тимофій Петрович
7 Григоренко Світлана Станіславівна
8 Адамко Володимир Володимирович
9 Пітік Оксана Іванівна

Територіальний виборчий список №5
1 Рудницький Олександр Маркович
2 Шимко Вадим Сергійович
3 Самотока Андрій Семенович
4 Лонська Альвіна Леонідівна
5 Калінська Яна Юріївна
6 Примаченко Андрій Петрович
7 Гавура Люба Василівна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

Територіальний виборчий список №1
1 Мельник Ольга Петрівна
2 Андрєєв Віктор Олександрович
3 Коваль Наталія Петрівна
4 Ковальський Сергій Леонідович
5 Левицька Ніна Петрівна
6 Мартинюк Олександр Петрович

Територіальний виборчий список №2
1 Левандовський Денис Сергійович
2 Шелегон Юлія Юріївна
3 Крисюк Ірина Федорівна
4 Пухальський Володимир Володимирович
5 Галенчик Анатолій Антонович
6 Нечипоренко Юлія Іванівна

Територіальний виборчий список №3
1 Азізов Віктор Октамович
2 Бонзюк Олександр Миколайович
3 Павловська Тамара Станіславівна
4 Засаднюк Віталій Михайлович
5 Рибак Світлана Іванівна
6 Пастухов Володимир Андрійович
7 Вакуленко Яна Євгенівна

Територіальний виборчий список №4
1 Поліщук Віталій Олександрович
2 Бортник Олексій Олексійович
3 Крижба Оксана Василівна
4 Луцик Лілія Валентинівна
5 Оніщук Віталій Миколайович
6 Лавренко Юлія Іванівна
7 Свірський Володимир Вікторович

Територіальний виборчий список №5
1 Гінгуляк Костянтин Вікторович
2 Вітюк Олександр Володимирович
3 Мазур Богдан Васильович
4 Азізова Оксана Олександрівна
5 Кудряшова Олена Григорівна
6 Кваша Юрій Миколайович
7 Шумило Марина Олександрівна
8 Товщик Віктор Михайлович

karta misto1

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.