Хто бенефіціари бердичівських партійних списків? — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Хто бенефіціари бердичівських партійних списків?

 

Про це можна лише здогадуватись, уважно вивчивши іншу половину партійних списків, крім тих, що ми вже сьогодні публікували.


Адже то були так звані територіальні виборчі списки, які являються доповненням до єдиного виборчого списку. І розпочинатиметься підрахунок голосів та визначення переможців саме з єдиних списків, поданих партіями.


Лише партії, які набрали більше 5% голосів виборців зможуть завести своїх депутатів у раду. І цілком можливою буде ситуація, коли на територіальному окрузі більшість виборців проголосувала за певного депутата, але його партія не набере загалом 5%, тому він і не потрапить до ради (як це було, до речі, на минулих виборах).


Потім визначається виборча квота (кількість голосів, відданих за партії, які подолали бар’єр 5%, ділиться на кількість мандатів, тобто депутатів у майбутній раді) і саме в єдиному списку відраховують з початку кандидатів, які стали депутатами.
І лише кандидати, на яких вказали виборці у бюлетені, які набирають 25% виборчої квоти, зможуть переміститись ближче до початку єдиного виборчого списку.


Словом, система підрахунку голосів дуже складна і заплутана. Зрозуміло тільки одне – чим вище у єдиному списку стоїть прізвище кандидата, тим більше у нього шансів потрапити в раду.


Отже, публікуємо повний список тих, кого партії взялись провести до Бердичівської міської ради:

 

«УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

1. Романського Ігора Васильовича,
2. Побережного Олексія Сергійовича,
3. Петрівського Віталія Йосиповича,
4. Марковську Лілію Адольфівну,
5. Римарчук Світлану Євгеніївну,
6. Яткевич Олену Леонідівну,
7. Поліщук Неонілу Адамівну,
8. Корнелюк Анастасію Сергіївну,
9. Ліскова Владислава Олеславовича,
10. Сінько Ярослава Володимировича,
11. Сироїд Володимира Михайловича,
12. Романського Ігора Альфредовича,
13. Латюк Катерину Василівну,
14. Афанасьєва Олександра Олександровича,
15. Ульченко Юлію Святославівну,
16. Ліпінського Миколу Михайловича,
17. Давидову Тетяну Іванівну,
18. Данилюк Євгенію Євгенівну,
19. Романського Василя Антоновича,
20. Ковшикова Олега Геннадійовича,
21. Куцюк Іллю Юрійовича,
22. Железницького Максима Павловича,
23. Нагребецьку Віту Вікторівну,
24. Баранівського Анатолія Юрійовича,
25. Волшебну Марію Володимирівну,
26. Розвадовську Олену Леонідівну,
27. Субчак Наталію Миколаївну,
28. Зябліцева Вадима Ігоровича,
29. Самонова Миколу Олександровича,
30. Сінчук Юлію Іванівну,
31. Рембалович Світлану Валеріївну,
32. Литвиненко Павла Станіславовича,
33. Яткевич Андрія Валерійовича,
34. Пасічник Марину Володимирівну,
35. Романську Зінаїду Валеріївну,
36. Магдил Валерія Георгійовича.

"БАТЬКІВЩИНА"

1. Шелепу Валерія Анатолійовича,
2. Пономарчука Володимира В’ячеславовича,
3. Яворського Володимира Петровича,
4. Мельник Людмилу Володимирівну,
5. Надрагу Наталію Павлівну,
6. Ткачук Тамару Мар’янівну,
7. Ткачук Андрія Павловича,
8. Бабій Олександра Сергійовича,
9. Климчук Тетяну Володимирівну,
10. Маюн Наталіяю Анатоліївну,
11. Цвєткова Василя Валентиновича,
12. Щур Олександра Леонтійовича,
13. Тростянського Олексія Борисовича,
14. Хорошун Наталію Ігорівну,
15. Зайцеву Світлану Костянтинівну,
16. Кравчук Богдана Васильовича,
17. Бакановського Ігора Олеговича,
18. Бортюк Василя Івановича,
19. Туманович Юлію Юліанівну,
20. Тимошенко Людмилу Іванівну,
21. Петровського Ростислава Миколайовича,
22. Сокальського Юрія Євгенійовича,
23. Климчук Юрія Миколайовича,
24. Коломієць Маргариту Іванівну,
25. Зінюк Аллу Тарасівну,
26. Чайківського Валерія Володимировича,
27. Марченко Олега Володимировича,
28. 28 Єрнєєва Володимира Ілліча,
29. Івасюк Ванду Генріхівну,
30. Северинчик Надію Олексіївну,
31. Слободянюк Бориса Адамовича,
32. Руденко Володимира Івановича,
33. Ринкевич Ірину Тадеушівну,
34. Патій Людмилу Василівну,
35. Бабич Вадима Михайловича,
36. Живун Ганну Олексіївну,
37. Василюка Степана Олеговича,
38. Янковенко Любов Олексіївну.

«ПРОПОЗИЦІЯ»

1. Орлюка Сергія Валерійовича,
2. Іваненка Артура Сергійовича,
3. Ніколаєнка Юрія Віталійовича,
4. Мусевич Аллу Іванівну,
5. Вігінську Анастасію Леонідівну,
6. Заремського Дениса Едуардовича,
7. Піскун Ірину Леонідівну,
8. Шафранського Максима Олександровича,
9. Мусевича Олександра Павловича,
10. Сокорчук Любов Вікторівну,
11. Квятківського Руслана Броніславовича,
12. Садовську Надію Степанівну,
13. Азізова Артема Чингізовича,
14. Медвідь Наталію Володимирівну,
15. Романовича Віталія Івановича,
16. Строк Миколу Анатолійовича,
17. Іщука Юрія Юрійовича,
18. Кузик Тетяну Тимофіївну,
19. Прокопчука Євгена Федоровича,
20. Нечипорук Вікторію Володимирівну,
21. Вознюка Ярослава Юрійовича,
22. Корнющенко Валентину Миколаївну,
23. Фарботу Романа Ростиславовича,
24. Самонову Олену Ігорівну,
25. Ніколаєнка Віталія Юрійовича,
26. Іваненко Оксану Янівну,
27. Слідзевського Анатолія Ростиславовича,
28. Жуковську Ірину Володимирівну,
29. Гусара Євгенія Анатолійовича,
30. Кравця Володимира Анатолійовича,
31. Вдовиченка Сергія Олександровича,
32. Ферт Оксану Олександрівну,
33. Максімова Ігора В’ячеславовича,
34. Кучеряву Ольгу Сергіївну,
35. Переходкіну Тетяну Василівну,
36. Мазура Юрія Федоровича,
37. Кузик Олександру Юріївну,
38. Невдовиченка Олександра Сергійовича.

«СВОБОДА»

1. Осадчук Тетяну Миколаївну,
2. Черкас Андрія Володимировича,
3. Жигуна Тараса Романовича,
4. Бережну Олену Василівну,
5. Кривушина Анатолія Миколайовича,
6. Коломійця Юрія Анатолійовича,
7. Савченко Ірину Дмитрівну,
8. Рудюка Сергія Івановича,
9. Дух Людмилу Миколаївну,
10. Мельник Аллу Вікторівну,
11. Мокрицького Євгенія Михайловича,
12. Кваснюка Ігора Ігоровича,
13. Сотчук Валентину Миколаївну,
14. Уляніцьку Ірину Дмитрівну,
15. Кучерук Наталію Володимирівну,
16. Демченко Руслана Петровича,
17. Деркач Мирославу Олександрівну,
18. Панчука Валентина Анатолійовича,
19. Головенко Анну Андріївну,
20. Деркач Раїсу Василівну,
21. Садовничау Ганну Андріївну,
22. Киришевського Іллю Леонідовича,
23. Панову Тетяну Михайлівну,
24. Киришевську Катерину Леонідівну,
25. Вахніцьку Ірину Василівну,
26. Залізняк Світлану Борисівну,
27. Войцехівську Анастасію Ігорівну,
28. Щепанську Кристину Сергіївну,
29. Реєнт Руслана Юрійовича,
30. Демченко Марину Миколаївну,
31. Деркача Олександра Володимировича,
32. Деркача Володимира Григоровича

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

1. Онуфрієнко Наталію Анатоліївну,
2. Валеню Олександра Миколайовича,
3. Груднина Ярослава Андрійовича,
4. Казакова Костянтина Костянтиновича,
5. Груднину Ірину Ігорівну,
6. Амелькіну Юлію Миколаївну,
7. Сарксян Жірайра Альбертовича,
8. Ружицьку Вікторію Валеріївну,
9. Камінського Даніїла Анатолійовича,
10. Янчука Анатолія Степановича,
11. Нестерук Зою Йосипівну,
12. Орлова Ігора Анатолійовича,
13. Огороднійчука Дениса Сергійовича,
14. Костюка Василя Леонідовича,
15. Рудомьотову Наталію Михайлівну,
16. Фамілярську Тетяну Миколаївну,
17. Трубія Віктора Миколайовича,
18. Козловського Олега Мечиславовича,
19. Жураківського Вадима Віцентійовича,
20. Білобородову Анну-Катерину Степанівну,
21. Єсипенко Світлану Володимирівну,
22. Гуменюка Віктора Олександровича,
23. Панасюка Валерія Вячеславовича,
24. Шилюк Людмилу Миколаївну,
25. Савічева Юрія Борисовича,
26. Лободу Андрія Григоровича,
27. Лінькевича Ігора Володимировича,
28. Петрука Олександра Сергійовича,
29. Коваленко Ларису Анатоліївну,
30. Василюк Валентину Василівну,
31. Ісаєва Олексія Олександровича,
32. Реброва Ігора Миколайовича,
33. Ляховську Каріну Сергіївну,
34. Іщук Олену Вікторівну,
35. Корягіна Ігора Сергійовича,
36. Дмитрука Віктора Миколайовича,
37. Стародубцеву Надію Ігорівну,
38. Стаднійчука Артура Андрійовича

«СЛУГА НАРОДУ»

1. Коляду Богдана Олександровича,
2. Кашпірука Артема Анатолійовича,
3. Моцного Дениса Валентиновича,
4. Левандовську Анну Геннадіївну,
5. Алексєєву Тетяну Володимирівну,
6. Пасічника Олега Миколайовича,
7. Довгого Андрія Сергійовича,
8. Невеського Дмитра Вікторовича,
9. Харченко Вікторію Володимирівну,
10. Фурман Людмилу Анатоліївну,
11. Мельник Юрія Сергійовича,
12. Негоду Романа Олександровича,
13. Поліванчука Миколу Миколайовича,
14. Кицак Людмилу Вікторівну,
15. Сенаторову Анну Миколаївну,
16. Новачевського Олексія Володимирвича,
17. Шишмінцева Олексія Валентиновича,
18. Гаврилюка Ростислава Валентиновича,
19. Питель Юлію Ігорівну,
20. Прокопчук Валентину Василівну,
21. Вишнівського Віктора Васильовича,
22. Богатирчука Богдана Анатолійовича,
23. Матвійчука Сергія Юрійовича,
24. Василєвич Світлану Степанівну,
25. Любич Лесю Василівну,
26. Гурського Богдана Анатолійовича,
27. Рись Василя Григоровича,
28. Лужецьку Олену Вікторівну,
29. Краснодубця Андрія Петровича,
30. Хазову Тетяну Миколаївну,
31. Лейко Олександра Миколайовича,
32. Михайлів Романа Богдановича,
33. Невмержицького Віктора Івановича,
34. Чиборовську Світлану Юліївну,
35. Хомич Аллу Іванівну,
36. Рудакова Вадима Володимировича,
37. Павліченко Аліну Анатоліївну,
38. Франчука Сергія Михайловича

«ГОЛОС»

1. Лефтер Юлію Олександрівну,
2. Олішевського В’ячеслава Сергійовича,
3. Бабіч Валентину Євгенівну,
4. Маланюка Остапа Зіновійовича,
5. Яремчука Юрія Васильовича,
6. Харитонову Людмилу Ярославівну,
7. Мельничука Віктора Микитовича,
8. Марців Ірину Миколаївну,
9. Драгана Олександра Васильовича,
10. Косаківську Олену Анатоліївну,
11. Дрокову Ольгу Василівну,
12. Новіцького Олександра Володимировича,
13. Яблонську Ольгу Вацлавівну,
14. Боровського Олександра Леонідовича,
15. Кущук Тетяну Вікторівну,
16. Демчика Олександра Григоровича,
17. Аврамчук Оксану Миколаївну,
18. Волошина Юрія Юлійовича,
19. Петрухіну Валентину Олександрівну,
20. Длугаша Юрія Едуардовича,
21. Бузі Інну Володимирівну,
22. Тихого Дмитра Андрійовича,
23. Кобернюк Ірину Вікторівну,
24. Цимбала Сергія Васильовича,
25. Лещенко Юлію Сергіївну,
26. Юрчук Валентин Андрійович,
27. Коломієць-Перун Лілія Юріївна,
28. Тімкова Ігора В'ячеславовича,
29. Куліш Інну Петрівну,
30. Ланцова Сергія Анатолійовича,
31. Куцу Броніславу Анатоліївну,
32. Радкевича Ярослава Тадеушевича

«ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

1. Сємьонова Віталія В’ячеславовича,
2. Гавриловського Олександра Васильовича,
3. Вітюка Артема Юрійовича,
4. Климчук Наталію Олександрівну,
5. Вихованець Ірину Вацлавівну,
6. Садовського Василя Васильовича,
7. Шинкаренка Петра Олександровича,
8. Паламарчука Олександра Анатолійовича,
9. Гоша Олену Вікторівну,
10. Мельник Оксану Олегівну,
11. Шконду Андрія Олександровича,
12. Семенюка Василя Ростиславовича,
13. Герун Олександра Володимировича,
14. Циндлер Сніжану Юріївну,
15. Бондар Надію Петрівну,
16. Нікуліна Олега Андрійовича,
17. П’ятницького Андрія Олександровича,
18. Кузь Олексія Петровича,
19. Сідлецьку Ірину Анатоліївну,
20. Кучеряву Олену Сергіївну,
21. Лещенка Руслана Сергійовича,
22. Воєводу Андрія Володимировича,
23. Гусар Людмилу Анатоліївну,
24. Кваснікову Юлію Василівну,
25. Гуменюка Ореста Андрійовича,
26. Шлапак Геннадія Юрійовича

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

1. Березовенка Віталія Петровича,
2. Задерейко Людмилу Сергіївну,
3. Бабій Юлію Петрівну,
4. Сіталову Альону Василівну,
5. Цилінського Олега Вацлавовича,
6. Тонкошкуру Ірину Анатоліївну,
7. Пойдіну Лесю Володимирівну,
8. Верещака Віталія Івановича,
9. Вечір Галину Юріївну,
10. Балянова Олександра Олександровича,
11. Пудрій Наталію Георгіївну,
12. Ястремську Анну Олексіївну,
13. Толочко Василя Івановича,
14. Гурбіча Сергія Васильовича,
15. Оверчук Ларису Олексіївну,
16. Марківського Андрія Петровича,
17. Каверіну Тамару Марківну,
18. Бєліч Валентину Іванівну,
19. Папиш Ольгу Борисівну,
20. Григорцевича Олександра Валерійовича,
21. Онофрійчука Сергія Петровича,
22. Романюк Ірину Миколаївну,
23. Анучіна Костянтина Івановича,
24. Рибак Наталію Іванівну,
25. Шумила Ігоря Володимировича,
26. Кирилюк Інну Михайлівну,
27. Липка Миколу Петровича,
28. Савченко Лідію Василівну,
29. Москальова Антона Олександровича,
30. Шимонко Романа Олександровича,
31. Петрівську Олену Володимирівну,
32. Боровську Олену Валентинівну,
33. Богайчука Дмитра Валентиновича,
34. Заїку Анатолія Миколайовича,
35. Мороза Максима Васильовича

«ЗА МАЙБУТНЄ»

1. Мартусенка Анатолійя Миколайовича,
2. Ястремського Олексія Геннадійовича,
3. Колісниченка Віктора Станіславовича,
4. Стукало Галину Іванівну,
5. Толочко Ірину Юліанівну,
6. Бессаліцьких Віктора Леонідовича,
7. Шелухіна Юрія Андрійовича,
8. Шевчука Ігора Володимировича,
9. Гринчук Олену Володимирівну,
10. Альвас Ніну Михайлівну,
11. Гінєвського Броніслава Мечиславовича,
12. Глейзера Олександра Абрамовича,
13. Левандовського Володимира Павловича,
14. Філімончук Нілу Олександрівну,
15. Острожинську Людмилу Петрівну,
16. Мамчика Василя Петровича,
17. Савицького Олега Романовича,
18. Житніка Олександра Володимировича,
19. Ященка Володимира Миколайовича,
20. Мамайчук Тетяну Олександрівну,
21. Дем’янчук Олену Олексіївну,
22. Примак Тетяну Миколаївну,
23. Климова Вадима Едуардовича,
24. Горобчук Людмилу Леонідівну,
25. Юськів Любов Михайлівну,
26. Стодольського Віталія Вікторовича,
27. Тімоновича Богдана Володимировича,
28. Дем’янюк Олесю Олександрівну,
29. Залізну Крістіну Едуардівну

«НАШ КРАЙ»

1. Новіцького Віктора Йосиповича,
2. Хилюка Сергія Олексійовича,
3. Ніколаєнка Володимира Жановича,
4. Дідух Оксану Леонідівну,
5. Собко Руслану Омелянівну,
6. Сікорського Олега Володимировича,
7. Манелюка Віктора Васильовича,
8. Нечмоню Олександра Анатолійовича,
9. Заблоцьку Тетяну Віталіївну,
10. Сергєєву Валентину Володимирівну,
11. Гончара Віктора Володимировича,
12. Должанського Ярослава Анатолійовича,
13. Томашевського Едуарда Євгенійовича,
14. Білову Карину Анатоліївну,
15. Лапінську Тетяну Володимирівну,
16. Должанського Анатолія Анатолійовича,
17. Кащука Віталія Аркадійовича,
18. Масловського Леоніда Михайловича,
19. Томашевську Анастасію Євгеніївну,
20. Шпортко Юлію Андріївну,
21. Струнгара Вадима Васильовича,
22. Зарембу Ярослава Станіславовича,
23. Бердніковича Михайла Вікторовича,
24. Якобчук Олену Олексіївну,
25. Рак Олену Олексіївну,
26. Яріго Андрія Вікторовича

"НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ"

1. Лужансього Станіслава Івановича,
2. Радзимінського Геннадія Вікторовича,
3. Хомича Юрія Івановича,
4. Яворську Тетяну Миколаївну,
5. Трофімчука Богдана Вікторовича,
6. Горф’янюк Тетяну Ананівну,
7. Аверкіну Олену Олександрівну,
8. Бордюха Валерія Михайловича
9. Борисенко Марину Леонідівну,
10. Керносенко Олексія Володимировича,
11. Васильєву Дарію Володимирівну,
12. Лук’янюка Руслана Вікторовича,
13. Вишемірського Дмитра Віталійовича,
14. Христинюк Тетяну Олександрівну,
15. Слободянюк Марину Олександрівну,
16. Півовар Оксану Анастасіївну,
17. Яремову Тетяну Миколаївну,
18. Мазур Юлію Олександрівну,
19. Андрійчука Едуарда Едуардовича,
20. Вахніцького Руслана Миколайовича,
21. Стельмах Олександру Сергіївну,
22. Новікову Наталію Вікторівну,
23. Осипенка Володимира Марковича,
24. Слободянюка Олександра Олександровича,
25. Дячек Ірину Анатоліївну,
26. Заставного Олега Віталійовича,
27. Чулячеєва Олега Вікторовича,
28. Котвіцьку Надію Станіславівну,
29. Заставну Марину Валеріївну,
30. Сірук Євгенію Олександрівну,
31. Сікорського Олега Олеговича,
32. Радецького Олега Альфредовича,
33. Гопанчук Наталію Олегівну

«СИЛА І ЧЕСТЬ»

1. Антоннікову Ірину Альфредівну,
2. Гайдаманчука Павла Валерійовича,
3. Середюка Павла Михайловича,
4. Сенаторова Дениса Миколайовича,
5. Івасюк Любов Іванівну,
6. Еверта Леоніда Костянтиновича,
7. Рудницького Олександра Марковича,
8. Шимка Вадима Сергійовича,
9. Калінську Аллу Володимирівну,
10. Мельник Наталю Кирилівну,
11. Крсек Олександра Володимировича,
12. Крижановського Юріая Борисовича,
13. Порхун Олену Миколаївну,
14. Самотока Андрія Семеновича,
15. Омельянчук Наталію Петрівну,
16. Грубського Віталія Миколайовича,
17. Блащука Анатолія Петровича,
18. Григоренко Світлану Станіславівну,
19. Мацинського Ярослава Михайловича,
20. Бакмаєву Світлану Вікторівну,
21. Адамка Володимира Володимировича,
22. Жигуна Романа Івановича,
23. Чумак Світлану Валеріївну,
24. Чернецького Андрія Станіславовича,
25. Реготун Тетяну Василівну,
26. Чирка Петра Андрійовича,
27. Лонську Альвіну Леонідівну,
28. Шафранську Ганну Володимирівну,
29. Клима Тимофія Петровича,
30. Пчеловську Наталю Аркадіївну,
31. Пітік Оксану Іванівну,
32. Примаченка Андрія Петровича,
33. Калінську Яну Юріївну,
34. Погрібного Леоніда Васильовича,
35. Гавуру Любу Василівну,

«РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

1. Пишняка Олега Вікторовича,
2. Левандовського Дениса Сергійовича,
3. Гінгуляка Костянтина Вікторовича,
4. Мельник Ольгу Петрівну,
5. Шелегон Юлію Юріївну,
6. Коваль Наталію Петрівну,
7. Левицьку Ніну Петрівну,
8. Азізова Віктор Октамовича,
9. Мазура Богдана Васильовича,
10. Павловську Тамару Станіславівну,
11. Вітюка Олександра Володимировича,
12. Бонзюка Олександра Миколайовича,
13. Ковальського Сергіч Леонідовича,
14. Азізову Оксану Олександрівну,
15. Шумило Марину Олександрівну,
16. Пухальського Володимира Володимировича,
17. Галенчика Анатолія Антоновича,
18. Мартинюка Олександра Петровича,
19. Нечипоренко Юлію Іванівну,
20. Крисюк Ірину Федорівну,
21. Оніщук Віталія Миколайовича,
22. Квашу Юрія Миколайовича,
23. Засаднюка Віталія Михайловича,
24. Лавренко Юлію Іванівну,
25. Вакуленко Яну Євгенівну,
26. Андрєєва Віктора Олександровича,
27. Поліщука Віталія Олександровича,
28. Товщика Віктора Михайлович,
29. Луцик Лілію Валентинівну,
30. Рибак Світлану Іванівну,
31. Бортника Олексія Олексійовича,
32. Кудряшову Олену Григорівна,
33. Пастухова Володимира Андрійовича,
34. Крижбу Оксану Василівну,
35. Свірського Володимира Вікторовича

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.