П'ятниця, 28 Січня

Кандидати у депутати Бердичівської районної ради. Повний список

У п’ятницю, 25 вересня, засідання виборчої комісії проходило не лише у місті та об’єднаних громадах, а й у районній раді.

Районною територіальною виборчою комісією було зареєстровано кандидатів у депутати Бердичівської районної ради, включених до переліку кандидатів у депутати особами політичних партій із зазначенням номера багатомандатного виборчого округу, в якому висувається кожен кандидат у депутати.
На розгляд та затвердження виборчої комісії надійшло 10 подань: ПП «ПРОПОЗИЦІЯ», ПП «Слуга народу», ПП ВО «Батьківщина», ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», ПП «Наш край», ПП «ГОЛОС», ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ», ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», ПП «ЗА МАЙБУТНЄ», ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».


Публікуємо повний список кандидатів у депутати Бердичівської районної ради.

 

"ПРОПОЗИЦІЯ"

1. Яригін Петро Іванович, 1967 року народження, перший кандидат партії

2. Гуцалюк Володимир Олексійович, 1983 року народження, територіальний округ №4

3. Савін Максим Олександрович, 1995 року народження, територіальний округ №4

4. Руда Юлія Миколаївна, 1994 року народження, територіальний округ №4

5. Войцахівська Тетяна Олександрівна, 1965 року народження, територіальний округ №4

6. Шипош Петро Володимирович, 1981 року народження, територіальний округ №5

7. Ломберг Віктор Володимирович, 1983 року народження, територіальний округ №5

8. Курсон Іван Леонідович, 1986 року народження, територіальний округ №5

9. Стрілець Олена Анатоліївна, 1973 року народження, територіальний округ №5

10. Люшенко Наталія Петрівна, 1996 року народження, територіальний округ №5

11. Фарбота Роман Ростиславович, 1981 року народження, територіальний округ №1

12. Строк Микола Анатолійович, 1989 року народження, територіальний округ №1

13. Кузик Олександра Юріївна, 1997 року народження, територіальний округ №1

14. Нечипорук Вікторія Володимирівна, 1979 року народження, територіальний округ №1

15. Муляр Анатолій Миколайович, 1972 року народження, територіальний округ №4

16. Заремський Денис Едуардович, 1984 року народження, територіальний округ №2

17. Садовська Надія Степанівна, 1962 року народження, територіальний округ №2

18. Азізов Артем Чингізович, 1984 року народження, територіальний округ №2

19. Іщук Юрій Юрійович, 1979 року народження, територіальний округ №2

20. Ферт Оксана Олександрівна, 1978 року народження, територіальний округ №2

21. Кузик Тетяна Тимофіївна, 1968 року народження, територіальний округ №3

22. Кравець Володимир Анатолійович, 1987 року народження, територіальний округ №3

23. Вігінська Анастасія Леонідівна, 1983 року народження, територіальний округ №3

24. Мусевич Олександр Павлович, 1994 року народження, територіальний округ №3

25. Мазур Валентина Петрівна, 1970 року народження, територіальний округ №3

26. Мартенюк Галина Степанівна, 1965 року народження, територіальний округ №6

27. Тимошенко Володимир Анатолійович, 1966 року народження, територіальний округ №6

28. Лукач Валентина Володимирівна, 1965 року народження, територіальний округ №6

29. Коляновськи Олександр Броніславович, 1959 року народження, територіальний округ №6

30. Білявський Анатолій Адамович, 1963 року народження, територіальний округ №6

31. Корнющенко Валентина Миколаївна, 1970 року народження, територіальний округ №1

32. Людвиг Олександр Васильович, 1962 року народження, територіальний округ №4

«За майбутнє»

1. Сінько Володимир Володимирович, 1966 року народження, перший кандидат партії

2. Хмелівський Валерій Йосипович, 1958 року народження, територіальний округ №4

3. Антонюк Ольга Михайлівна, 1995 року народження, територіальний округ №4

4. Томашевська Софія Броніславівна, 1971 року народження, територіальний округ №4

5. Вержибок Володимир Іванович, 1965 року народження, територіальний округ №4

6. Пуха Неля Іванівна, 1961 року народження, територіальний округ №4

7. Зозуля Ігор Анатолійович, 1975 року народження, територіальний округ №5

8. Паламар Степан Іванович, 1966 року народження, територіальний округ №6

9. Шевчук Ігор Володимирович, 1963 року народження, територіальний округ №3

10. Яценко Зінаїда Миколаївна, 1951 року народження, територіальний округ №2

11. Ровкова Наталія Миколаївна, 1960 року народження, територіальний округ №3

12. Скрипнюк Аліна Миколаївна, 1986 року народження, територіальний округ №5

13. Костюк Роман Володимирович, 1992 року народження, територіальний округ №3

14. Бистрицький Олександр Володимирович, 1971 року народження, територіальний округ №4

15. Богатюк Олександр Миколайович, 1972 року народження, територіальний округ №4

16. Ющинська Людмила Іванівна, 1963 року народження, територіальний округ №6

17. Кравчук Олександр Валерійович, 1981 року народження, територіальний округ №5

18. Паламарчук Сергій Володимирович, 1983 року народження, територіальний округ №1

19. Пташник Валентина Володимирівна, 1961 року народження, територіальний округ №6

20. Ліщук Олександр Антонович, 1970 року народження, територіальний округ №5

21. Ястремський Олексій Геннадійович, 1960 року народження, територіальний округ №2

22. Гринчук Олена Володимирівна, 1976 року народження, територіальний округ №2

23. Шелухін Юрій Андрійович, 1961 року народження, територіальний округ №2

24. Ставнича Світлана Дмитрівна, 1981 року народження, територіальний округ №5

25. Кучерук Оксана Вікторівна, 1972 року народження, територіальний округ №5

26. Калінчук Тетяна Анатоліївна, 1972 року народження, територіальний округ №6

27. Левандовський Володимир Павлович, 1968 року народження, територіальний округ №2

28. Савицький Олег Романович,1969 року народження, територіальний округ №3

 

29. Альвас Ніна Михайлівна, 1955 року народження, територіальний округ №3
30. Яцик Людмила Вікторівна, 1979 року народження, територіальний округ №6
31. Гребінь Тетяна Іванівна, 1972 року народження, територіальний округ №5
32. Мамчик Василь Петрович, 1966 року народження, територіальний округ №1
33. Острожинська Людмила Петрівна, 1974 року народження, територіальний округ №1
34. Бессаліцьких Віктор Леонідович, 1972 року народження, територіальний округ №1
35. Філімончук Ніла Олександрівна, 1961 року народження, територіальний округ №1
36. Мельник Олег Павлович, 1969 року народження, територіальний округ №6

"СЛУГА НАРОДУ"

1. Димидюк Людмила Вікторівна, 1981 року народження, перший кандидат партії

2. Негода Роман Олександрович, 1984 року народження, територіальний округ №1

3. Рись Василь Григорович, 1959 року народження, територіальний округ №1

4. Гаврилюк Ростислав Володимирович, 1957 року народження, територіальний округ №3

5. Гриневич Марія Сергіївна, 1986 року народження, територіальний округ №6

6. Голованова Тетяна Вячеславівна, 1980 року народження, територіальний округ №2

7. Залевський Володимир Вікторович, 1972 року народження, територіальний округ №2

8. Кича Олександр Володимирович, 1974 року народження, територіальний округ №5

9. Ковтонюк Дмитро Петрович, 1973 року народження, територіальний округ №6

10. Ляшевич Наталія Петрівна, 1978 року народження, територіальний округ №5

11. Хомич Алла Іванівна, 1975 року народження, територіальний округ №1

12. Михайлів Богдан Богданович, 1986 року народження, територіальний округ №2

13. Прищепа Валерій Вікторович, 1997 року народження, територіальний округ №1

14. Хитрич Ігор Іванович, 1969 року народження, територіальний округ №4

15. Нагуш Галина Олександрівна, 1983 року народження, територіальний округ №4

16. Царапаєва Марина Олегівна, 1985 року народження, територіальний округ №3

17. Доробалюк Олександр Павлович, 1970 року народження, територіальний округ №1

18. Муц Віктор Петрович, 1973 року народження, територіальний округ №4

19. Гладишко  Іван Васильович, 1960 року народження, територіальний округ №5

20. Заєць Майя Валентинівна, 1971 року народження, територіальний округ №6

21. Гудим Оксана Анатоліївна, 1969 року народження, територіальний округ №4

22. Глушкова Світлана Іванівна, 1966 року народження, територіальний округ №4

23. Савенко Олександр Юрійович, 1983 року народження, територіальний округ №6

25. Пташнік Микола Анатолійович, 1985 року народження, територіальний округ №3

26. Горбатюк Валентина Василівна, 1983 року народження, територіальний округ №5

27. Мазур Валентина Михайлівна, 1973 року народження, територіальний округ №5

28. Глушков Дмитро Дмитрович, 1992 року народження, територіальний округ №4

29. Краснодубец Андрій Петрович, 1969 року народження, територіальний округ №3

30. Рокітенець Олена Станіславівна, 1967 року народження, територіальний округ №6

31. Пухальський Олександр Валентинович, 1977 року народження, територіальний округ №4

32. Дробот Владислав Сергійович, 2000 року народження, територіальний округ №4

33. Дідур Людмила Миколаївна, 1983 року народження, територіальний округ №3

34. Хоменко Олександр Петрович, 1973 року народження, територіальний округ №6

35. Бондар Олена Михайлівна, 1988 року народження, територіальний округ №4

36. Король Іван Андрійович, 1968 року народження, територіальний округ №6

37. Петрук Валерій Валерійович, 1997 року народження, територіальний округ №2

38. Солом’яний Євгеній Віталійович, 1999 року народження, територіальний округ №4

40. Чиборовська Світлана Юліївна, 1974 року народження, територіальний округ №1

41. Салюк Віктор Вікторович, 1979 року народження, територіальний округ №5

42. Лужецька Олена Вікторівна, 1980 року народження, територіальний округ №2

"Батьківщина"

1. Пономарчук Володимир Вячеславович, 1957 року народження, перший кандидат партії

2.Самчик Марія Максимівна, 1999 року народження, територіальний округ №4

3. Каченюк Микола Павлович, 1973 року народження, територіальний округ №4

4. Безкоровайний Сергій Андрійович, 1969 року народження, територіальний округ №5 

5. Мельник Людмила Володимирівна, 1958 року народження, територіальний округ №1

6. Коріненко Олег Дмитрович, 1964 року народження, територіальний округ №4

7. Михайловський Святослав Анатолійович, 1956 року народження, територіальний округ №6

8. Лікарчук Лідія Вікторівна, 1976 року народження, територіальний округ №5

9. Яворський Володимир Петрович, 1985 року народження, територіальний округ №2

10. Надрага Наталія Павлівна, 1958 року народження, територіальний округ №1

11. Бабій Олександр Сергійович, 1984 року народження, територіальний округ №1

12. Вахнюк Світлана Юріївна, 1983 року народження, територіальний округ №4

13. Невечера Анатолій Анатолійович, 1969 року народження, територіальний округ №5

14. Мельник Олександр Вадимович, 1975 року народження, територіальний округ №6

15. Данюк Марія Костянтинівна, 1956 року народження, територіальний округ №5

16. Шелепа Валерій Анатолійович, 1970 року народження, територіальний округ №1

17. Мкртчян Максим Габріелович, 1992 року народження, територіальний округ №4

18. Рябощук Ігор Миколайович, 1983 року народження, територіальний округ №5

19. Балюк Альона Миколаївна, 1974 року народження, територіальний округ №6 

20. Дущенко Валентина Василівна, 1956 року народження, територіальний округ №6

21. Капралюк Тетяна Степанівна, 1977 року народження, територіальний округ №1

22. Беляков Валерій Юрійович, 1990 року народження, територіальний округ №4

23. Моргун Тетяна Анатоліївна, 1973 року народження, територіальний округ №5

24. Ткачук Тамара Мар’янівна, 1958 року народження, територіальний округ №2

25. Бабич Вадим Михайлович, 1969 року народження, територіальний округ №2

26. Івасюк Ванда Генріхівна, 1956 року народження, територіальний округ №2

27. Бакановський Ігор Олегович, 1986 року народження, територіальний округ №2

28. Баранівський Валерій Анатолійович, 1976 року народження, територіальний округ №4

29. Клименко Ніна Петрівна, 1958 року народження, територіальний округ №4

30. Бажан Тетяна Анатоліївна, 1965 року народження, територіальний округ №6

31. Ткачук Андрій Павлович, 1983 року народження, територіальний округ №3

32. Ількевич Алла Василівна, 1986 року народження, територіальний округ №5

33. Ільчук Лілія Вікторівна, 1990 року народження, територіальний округ №6

34. Яремчук-Дейнека Олена Миколаївна, 1979 року народження, територіальний округ №6

35. Бортюк Василь Іванович, 1969 року народження, територіальний округ №3

36. Щур Олександр Леонтійович, 1970 року народження, територіальний округ №3

37. Климчук Тетяна Володимирівна, 1974 року народження, територіальний округ №3

38. Костенко Юрій Васильович, 1980 року народження, територіальний округ №5

39. Ринкевич Ірина Тадеушівна, 1974 року народження, територіальний округ №3

40. Кравчук Іван Павлович, 1976 року народження, територіальний округ №5

41. Чорногор Наталія Іванівна, 1961 року народження, територіальний округ №4

42. Постойчук Володимир Леонідович, 1971 року народження, територіальний округ №6

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"

1. Шевчук Олег Антонович, 1971 року народження, перший кандидат партії

2. Діхтяр Володимир Іванович, 1961 року народження, територіальний округ №4

3. Діхтяр Дмитро Іванович, 1974 року народження, територіальний округ №4

4. Рудомьотова Наталія Миколаївна, 1972 року народження, територіальний округ №1

5. Луцька Дарія Володимирівна, 1959 року народження, територіальний округ №4

6. Шаргородський Андрій Анатолійович, 1962 року народження, територіальний округ №4

7. Маруш Андрій Вікторович, 1968 року народження, територіальний округ №4

8. Гуменюк Віктор Олександрович, 1964 року народження, територіальний округ №4

9. Ляховська Каріна Сергіївна, 1987 року народження, територіальний округ №4

10. Іщук Олена Вікторівна, 1985 року народження, територіальний округ №4

11. Верцинський Віталій Васильович, 1956 року народження, територіальний округ №4

12. Дмитрук Віктор Миколайович, 1955 року народження, територіальний округ №3

13. Костюк Василь Леонідович, 1990 року народження, територіальний округ №2

14. Василюк Валентина Василівна, 1956 року народження, територіальний округ №3

15. Фамілярська Тетяна Миколаївна, 1962 року народження, територіальний округ №1

16. Стаднійчук Артур Андрійович, 1992 року народження, територіальний округ №1

17. Козловський Олег Мечиславович, 1965 року народження, територіальний округ №2

18. Лобода Андрій Григорович, 1979 року народження, територіальний округ №3

19. Єсипенко Світлана Володимирівна, 1964 року народження, територіальний округ №2

20. Березовська Людмила Броніславівна, 1972 року народження, територіальний округ №6

21. Ісаєв Олексій Олександрович, 1969 року народження, територіальний округ №1

22. Орлов Ігор Анатолійович, 1969 року народження, територіальний округ №1

23. Шафранський Станіслав Леонідович, 1963 року народження, територіальний округ №2

24. Нестерук Зоя Йосипівна, 1958 року народження, територіальний округ №2

25. Білобородова Анна-Катерина Степанівна, 1993 року народження, територіальний округ №3

26. Венгрінович Сергій Олександрович, 1958 року народження, територіальний округ №3

27. Процюк Володимир Вікторович, 1962 року народження, територіальний округ №5

28. Ципцюра Артур Петрович, 1967 року народження, територіальний округ №5

29. Турчин Світлана Сергіївна, 1963 року народження, територіальний округ №4

30. Волкова Марія Володимирівна, 1964 року народження, територіальний округ №5

31. Рябуш Віктор Васильович, 1966 року народження, територіальний округ №5

32. Мазур Борис Валентинович, 1959 року народження, територіальний округ №6

33. Коляда Олександр Миколайович, 1952 року народження, територіальний округ №6

34. Сиротенко Інеса Миколаївна, 1986 року народження, територіальний округ №5

35. Нанівська Наталія Анатоліївна, 1977 року народження, територіальний округ №6

36. Костик Віктор Васильович, 1966 року народження, територіальний округ №6

37. Бойко Дмитро Тимофійович, 1950 року народження, територіальний округ №6

38. Дергай Анатолій Борисович, 1949 року народження, територіальний округ №6

39. Ракович Людмила Леонідівна, 1963 року народження, територіальний округ №6

40. Ястремська Валентина Михайлівна, 1965 року народження, територіальний округ №6

«Наш край»

1. Ніколаєнко Віталій Євгенійович, 1953 року народження, перший кандидат партії

2. Собко Руслана Омелянівна, 1964 року народження, територіальний округ №4

3. Мирончук Андрій Петрович, 1961 року народження, територіальний округ №1

4. Поліщук Ростіслав Миколайович, 1952 року народження, територіальний округ №1

5. Бондарчук Валентин Федорович, 1957 року народження, територіальний округ №4

6. Сергєєва Валентина Володимирівна, 1976 року народження, територіальний округ №1

7. Смакоуз Сергій Миколайович, 1973 року народження, територіальний округ №5

8. Середюк Олександр Леонідович, 1968 року народження, територіальний округ №5

9. Чиренко Андрій Володимирович, 1986 року народження, територіальний округ №5

10. Казакова Олеся Миколаївна, 1979 року народження, територіальний округ №2

11. Лапінська Тетяна Володимирівна, 1973 року народження, територіальний округ №3

12. Вінцевич Віктор Степанович, 1982 року народження, територіальний округ №4

13. Томашевський Едуард Євгенійович, 1962 року народження, територіальний округ №2

14. Биков Юрій Сергійович, 1981 року народження, територіальний округ №6

15. Білова Карина Анатоліївна, 2000 року народження, територіальний округ №2

16. Шпортко Юлія Андріївна, 1996 року народження, територіальний округ №1

17. Ніколаєнко Володимир Жанович, 1963 року народження, територіальний округ №3

18. Гарастовський Анатолій Миколайович, 1964 року народження, територіальний округ №6

19. Манелюк Віктор Васильович, 1962 року народження, територіальний округ №1

20. Томашевська Анастасія Едуардівна, 1996 року народження, територіальний округ №3

21. Марценюк Олена Вікторівна, 1976 року народження, територіальний округ №6

22. Должанський Анатолій Анатолійович, 1961 року народження, територіальний округ №2

23. Гончар Віктор Володимирович 1967 року народження, територіальний округ №2

24. Середнюк Сергій Олегович, 1994 року народження, територіальний округ №6

25. Борак Оксана Олександрівна, 1973 року народження, територіальний округ №5

26. Мельник Наталія Іванівна, 1960 року народження, територіальний округ №6

27. Должанський Ярослав Анатолійович, 1997 року народження, територіальний округ №3

28. Нечмоня Олександр Анатолійович, 1961 року народження, територіальний округ №3

29. Сідоренко Сергій Анатолійович, 1968 року народження, територіальний округ №4

30. Панасюк Ірина Володимирівна, 1972 року народження, територіальний округ №4

31. Гресь Олена Юріївна 1986 року народження, територіальний округ №5

"ГОЛОС"

1. Маланюк Остап Зіновійович, 1975 року народження, перший кандидат партії

2. Олішевська Юлія Анатоліївна, 1989 року народження, територіальний округ №2

3. Доманський Олександр Віталійович, 1969 року народження, територіальний округ №3

4. Солоданюк Олександр Михайлович, 1964 року народження, територіальний округ №5

5. Кобернюк Ірина Вікторівна, 1998 року народження, територіальний округ №2

6. Волошин Юрій Юлійович, 1964 року народження, територіальний округ №1

7. Марущак Світлана Вікторівна, 1962 року народження, територіальний округ №5

8. Харчук Тетяна Василівна, 1971 року народження, територіальний округ №5

9. Олішевський В’ячеслав Сергійович, 1986 року народження, територіальний округ №3

10. Аврамчук Оксана Миколаївна, 1986 року народження, територіальний округ №3

11. Григорович Олександр Вікторович, 1976 року народження, територіальний округ №5

12. Харитонова Людмила Ярославівна, 1965 року народження, територіальний округ №2

13. Куценко Володимир Михайлович, 1955 року народження, територіальний округ №5

14. Косаківська Олена Анатоліївна, 1978 року народження, територіальний округ №4

15. Кулибаба Володимир Віталійович, 1979 року народження, територіальний округ №5

16. Цимбал Сергій Васильович, 1966 року народження, територіальний округ №2

17. Марців Ірина Миколаївна, 1984 року народження, територіальний округ №3

18. Новіцький Олександр Володимирович, 1986 року народження, територіальний округ №4

19. Драган Олександр Васильович, 1983 року народження, територіальний округ №1

20. Дрокова Ольга Василівна, 1977 року народження, територіальний округ №1

21. Яблонська Ольга Вацлавівна, 1969 року народження, територіальний округ №4

22. Боровський Олександр Леонідович, 1959 року народження, територіальний округ №3

23. Кущук Тетяна Вікторівна, 1973 року народження, територіальний округ №3

24. Демчик Олександр Григорович, 1981 року народження, територіальний округ №4

25. Петрухіна Валентина Олександрівна, 1970 року народження, територіальний округ №1

26. Длугаш Юрій Едуардович, 1968 року народження, територіальний округ №4

27. Бузі Інна Володимирівна, 1977 року народження, територіальний округ №6

28. Білоус Тетяна Михайлівна, 1985 року народження, територіальний округ №1

29. Маценко Любов Миколаївна, 1986 року народження, територіальний округ №5

30. Юрчук Валентин Андрійович, 1963 року народження, територіальний округ №2

31. Радкевич Ярослав Тадеушевич, 1979 року народження, територіальний округ №1

32. Лещенко Юлія Сергіївна, 1984 року народження, територіальний округ №4

33. Коломієць-Перун Лілія Юріївна, 1986 року народження, територіальний округ №6

34. Тімков Ігор В'ячеславович, 1986 року народження, територіальний округ №6

35. Куліш Інна Петрівна, 1999 року народження, територіальний округ №6

36. Ланцов Сергій Анатолійович, 1988 року народження, територіальний округ №6

37. Линник Світлана Євгеніївна, 1973 року народження, територіальний округ №5

38. Тихий Дмитро Андрійович, 1989 року народження, територіальний округ №2

"Сила і Честь"

1. Білик Володимир Павлович, 1965 року народження, перший кандидат партії

2. Чорноус Руслана Миколаївна, 1972 року народження, територіальний округ №4

3. Ковальов Олександр Володимирович, 1977 року народження, територіальний округ №1

4. Майстренко Олександр Ярославович, 1985 року народження, територіальний округ №3

5. Порхун Олена Миколаївна, 1975 року народження, територіальний округ №3

6. Вдовиченко Ігор Миколайович, 1979 року народження, територіальний округ №1

7. Маліновський Ігор Аркадійович, 1966 року народження, територіальний округ №6

8. Чернецький Андрій Станіславович, 1972 року народження, територіальний округ №1

9. Івасюк Любов Іванівна, 1968 року народження, територіальний округ №1

10. Наумчук Віта Володимирівна, 1982 року народження, територіальний округ №1

11. Коломієць Олександр Миколайович, 1978 року народження, територіальний округ №2

12. Вергун Олена Ярославівна, 1975 року народження, територіальний округ №2

13. Омельянчук Наталія Петрівна, 1966 року народження, територіальний округ №2

14. Самотока Андрій Семенович, 1976 року народження, територіальний округ №2

15. Вигівський Олександр Вікторович, 1981 року народження, територіальний округ №2

16. Крсек Олександр Володимирович, 1972 року народження, територіальний округ №2

17. Чумак Світлана Валеріївна, 1967 року народження, територіальний округ №3

18. Осіпова Раїса Антонівна, 1963 року народження, територіальний округ №5

19. Ніколайчук Павло Павлович, 1972 року народження, територіальний округ №4

20. Богачук Володимир Якович, 1955 року народження, територіальний округ №4

21. Павловська Олена Іванівна, 1979 року народження, територіальний округ №4

22. Грубський Віталій Миколайович, 1963 року народження, територіальний округ №4

23. Ковальчук Олександр Анатолійович, 1975 року народження, територіальний округ №4

24. Мосійчук Анастасія Миколаївна, 1998 року народження, територіальний округ №4

25. Агєєв Михайло Володимирович, 1981 року народження, територіальний округ №4

26. Пально Наталія Василівна, 1963 року народження, територіальний округ №4

27. Дека Сергій Олександрович, 1977 року народження, територіальний округ №5

28. Посудевський Анатолій Вікторович, 1983 року народження, територіальний округ №5

29. Шимко Вадим Сергійович, 1991 року народження, територіальний округ №3

30. Порська Наталія Петрівна, 1970 року народження, територіальний округ №5

31. Гутівський Олександр Володимирович, 1962 року народження, територіальний округ №5

32. Опалінський Олександр Зифрідович, 1966 року народження, територіальний округ №5

33. Вознюк Ігор Степанович, 1970 року народження, територіальний округ №6

34. Прокопенко Ольга Василівна, 1980 року народження, територіальний округ №6

35. Вальчук Валентина Леонідівна, 1966 року народження, територіальний округ №6

36. Чужинов Володимир Олександрович, 1962 року народження, територіальний округ №6

37. Лисецька Лілія Миколаївна, 1974 року народження, територіальний округ №6

38. Павлушко Олександр Олександрович, 1994 року народження, територіальний округ №6

"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1. Верещак Віталій Іванович, 1958 року народження, перший кандидат партії

2. Курсон Катерина Іванівна, 1958 року народження, територіальний округ №6

3. Колібаба Олександр Федосійович, 1949 року народження, територіальний округ №5

4. Купчин Валентина Михайлівна, 1953 року народження, територіальний округ №4

5. Балянов Олександр Олександрович, 1963 року народження, територіальний округ №3

6. Кирилюк Інна Михайлівна, 1974 року народження, територіальний округ №2

7. Марківський Андрій Петрович, 1982 року народження, територіальний округ №1

8. Петренко Тетяна Іванівна, 1971 року народження, територіальний округ №5

9. Поліщук Олена Володимирівна, 1983 року народження, територіальний округ №6

10. Слободянюк Юрій Анатолійович, 1966 року народження, територіальний округ №4

11. Цилінський Олег Вацлавович, 1971 року народження, територіальний округ №3

12. Каверіна Тамара Марківна, 1960 року народження, територіальний округ №2

13. Романюк Ірина Миколаївна, 1966 року народження, територіальний округ №1

14. Вишнівський Віталій Вікторович, 1992 року народження, територіальний округ №4

15. Андрійчук Катерина Василівна, 1966 року народження, територіальний округ №5

16. Григорцевич Олександр Валерійович, 1971 року народження, територіальний округ №2

17. Кучеренко Ярослав Валерійович, 1987 року народження, територіальний округ №6

18. Рибак Ірина Михайлівна, 1973 року народження, територіальний округ №4

19. Маковчук Юлія Володимирівна, 1985 року народження, територіальний округ №5

20. Задерейко Людмила Сергіївна, 1975 року народження, територіальний округ №1

21. Толочко Василь Іванович, 1957 року народження, територіальний округ №1

22. Білоконь Володимир Васильович, 1971 року народження, територіальний округ №5

23. Бєліч Валентина Іванівна, 1954 року народження, територіальний округ №3

24. Вечір Галина Юріївна, 1979 року народження, територіальний округ №2

25. Кучеренко Олена Валеріївна, 1986 року народження, територіальний округ №6

26. Морванюк Олена Василівна, 1973 року народження, територіальний округ №5

27. Олексюк Юрій Антонович, 1959 року народження, територіальний округ №6

28. Анучін Костянтин Іванович, 1972 року народження, територіальний округ №3

29. Пойдіна Леся Володимирівна, 1977 року народження, територіальний округ №1

30. Бабій Юлія Петрівна, 1976 року народження, територіальний округ №3

31. Шумило Ігор Володимирович, 1973 року народження, територіальний округ №2

32. Ходаківський Борис Олександрович, 1961 року народження, територіальний округ №5

33. Тонкошкура Ірина Анатоліївна, 1973 року народження, територіальний округ №3

34. Савченко Лідія Василівна, 1967 року народження, територіальний округ №1

35. Оверчук Лариса Олексіївна, 1958 року народження, територіальний округ №2

36. Липко Микола Петрович, 1971 року народження, територіальний округ №1

37. Андрійчук Ігор Анатолійович, 1973 року народження, територіальний округ №4

38. Пудрій Наталія Георгіївна, 1976 року народження, територіальний округ №3

39. Рибак Наталія Іванівна, 1958 року народження, територіальний округ №2

40. Папиш Ольга Борисівна, 1961 року народження, територіальний округ №3

41. Шимонко Роман Олександрович, 1983 року народження, територіальний округ №2

42. Сіталова Альона Василівна, 1979 року народження, територіальний округ №1

"Радикальна Партія Олега Ляшка"

1. Чернявський Павло Петрович, 1958 року народження, перший кандидат партії

2. Вітюк Олександр Володимирович, 1979 року народження, територіальний округ №3

3. Шелегон Юлія Юріївна, 1991 року народження, територіальний округ №3

4. Андрєєв Віктор Олександрович, 1977 року народження, територіальний округ №1

5. Коваль Наталія Петрівна, 1970 року народження, територіальний округ №1

6. Наумчук Володимир Михайлович, 1964 року народження, територіальний округ №6

7. Кравчук Андрій Анатолійович, 1978 року народження, територіальний округ №5

8. Савчук Сергій Васильович, 1965 року народження, територіальний округ №2

9. Кравчук Людмила Павлівна, 1993 року народження, територіальний округ №6

10. Азізова Оксана Олександрівна, 1974 року народження, територіальний округ №2

11. Левандовський Денис Сергійович, 1994 року народження, територіальний округ №1

12. Майор Віктор Михайлович, 1974 року народження, територіальний округ №6

13. Вовнюк Олександр Олексійович, 1968 року народження, територіальний округ №4

14. Крижба Оксана Василівна, 1980 року народження, територіальний округ №3

15. Шаламай Наталія Андріївна, 1967 року народження, територіальний округ №6

16. Хом’як Олександр Едуардович, 1988 року народження, територіальний округ №4

17. Мартинюк Олександр Петрович, 1980 року народження, територіальний округ №2

18. Ковальський Сергій Леонідович, 1962 року народження, територіальний округ №3

19. Луцик Лілія Валентинівна, 1983 року народження, територіальний округ №1

20. Рибак Світлана Іванівна, 1976 року народження, територіальний округ №2

21. Чернявський Олександр Петрович, 1954 року народження, територіальний округ №6

22. Бачинський Владислав Каліксович, 1956 року народження, територіальний округ №6

23. Остапчук Анатолій Валентинович, 1969 року народження, територіальний округ №5

24. Шумило Марина Олександрівна, 1994 року народження, територіальний округ №2

25. Левицька Ніна Петрівна, 1963 року народження, територіальний округ №1

26. Борисюк Ігор Васильович, 1962 року народження, територіальний округ №4

27. Оніщук Віталій Миколайович, 1973 року народження, територіальний округ №3

28. Нечипоренко Юлія Іванівна, 1987 року народження, територіальний округ №1

29. Ковриженко Тетяна Іванівна, 1968 року народження, територіальний округ №5

30. Бугаєнко Марія Іванівна, 1959 року народження, територіальний округ №4

31. Пастухов Володимир Андрійович, 1958 року народження, територіальний округ №2

32. Наумчук Микола Євгенійович, 1955 року народження, територіальний округ №4

33. Білоголовко Петро Іванович, 1972 року народження, територіальний округ №5

34. Федун Оксана Михайлівна, 1991 року народження, територіальний округ №5

35. Римарчук Наталія Володимирівна, 1985 року народження, територіальний округ №4

36. Галенчик Анатолій Антонович, 1958 року народження, територіальний округ №1

37. Свірський Володимир Вікторович, 1953 року народження, територіальний округ №2

38. Мазур Богдан Васильович, 1974 року народження, територіальний округ №3

39. Кудряшова Олена Григорівна, 1978 року народження, територіальний округ №2

40. Петричук Світлана Володимирівна, 1969 року народження, територіальний округ №2

41. Галушко Володимир Васильович, 1970 року народження, територіальний округ №5

 

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.