Завдячуючи ЦВК, бердичівські виборці дуже мало знатимуть про кандидатів на цих місцевих виборах — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Завдячуючи ЦВК, бердичівські виборці дуже мало знатимуть про кандидатів на цих місцевих виборах

А все тому, що ЦВК надала роз’яснення щодо написання автобіографії кандидатів у депутати всіх рад і примірний зразок її написання у спрощеному вигляді.

 


Відтак, дані про кандидатів виявились такими куцими, що зрозуміти, хто ж стоїть за цими кількома рядками, майже неможливо.

 


Раніше кандидати самостійно писали свої біографії, була навіть умова, щоб вона була написана від руки. Вказували більше інформації і про освіту, і про роботу, і про громадську діяльність. Тепер же тільки освіту, посаду та відсутність судимості.


До речі, на початку виборчої кампанії потрібно було надати в пакеті документів ще й офіційну довідку про відсутність судимості, яку можна було або замовити безкоштовно в інтернеті, або ж за гроші в сервісному центрі. Але, напевно, зависли сервери по видачі цих довідок і Верховна Рада внесла зміни, відмінивши потребу в такій довідці. І хтозна, можливо, якби не відмінили довідку, то в одній з наших партій навіть перший номер у списку не зміг би брати участь у виборах.


На сервері ЦВК вже почали з’являтись відомості про місцевих кандидатів, що їх місцеві комісії беруть з офіційно представлених автобіографій. Але до тієї куцої, дійсно потрібної інформації (освіта, посада, тощо) в кожного кандидата додають ще довжелезну фразу: «Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня». Як і фраза «судимість відсутня», вона не несе ніякого смислового навантаження, а лише займає місце і заважає адекватно сприймати іншу, більш інформаційну частину.

 


Дані про місце народження та місце проживання, які надаються на сайті ЦВК, теж небагато додають до розуміння особи кандидата, та й навряд чи є об’єктивними. 


Одним словом, щоб зробити правильний вибір, виборцям дуже не вистачає об’єктивної інформації про кандидатів. Залишається лише сподіватись, що самі кандидати у своїх листівках чи особистих зустрічах зможуть про себе розказати щось більше. А ми, в свою чергу, постараємось оприлюднити хоча б ту коротку інформацію, яка була представлена партіями до виборчих комісій.

CVK1

CVK2

CVK3

 

 

Було раніше:

CVK7

І тепер:

CVK6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.