Мінус один кандидат на посаду мера Бердичева — РІО Бердичів
  • Купівля промислового майданчика

Мінус один кандидат на посаду мера Бердичева

Про це стало відомо на засіданні міської територіальної виборчої комісії, що проходило у вівторок, 06 жовтня.

Загалом, основним питанням цього засідання було затвердження виборчих бюлетенів, в яких 25 жовтня свої відмітки за кандидата у мери Бердичева та депутата міської ради поставлять бердичівляни.
Проте, крім цього питання, члени виборчої комісії голосували і затверджували ще кілька поточних, знову говорили про знайдені помилки у прізвищах та інших даних представників фракцій, затверджували довірених осіб кандидатів тощо.


Але на початку голова комісії Олександр Подгорчук зауважив, що надійшла заява від одного із претендентів на посаду міського голови з проханням розглянути і затвердити питання виключення його кандидатури із числа претендентів у мери. Ним виявився Вадим Синельников, який і прийняв рішення не брати участі у виборчій гонці.


На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» Вадим Синельников також повідомив цю новину, назвавши причину свого рішення. Друкуємо текст без змін:

«Добитися кардинальних змін на краще, зробити це швидко і ефективно, можна лише ставши першою особою — міським головою Бердичева.
З такою думкою я і зареєструвався кандидатом на цю посаду.

Моє бачення не змінилося — без повної заміни влади — зміни на краще у Бердичеві не відбудуться апріорі.
Проаналізувавши і оцінивши ситуацію, я зрозумів те, що є очевидним — розтягнувши голоси свідомих однодумців, нас з вами, хто всупереч владі бажають нашому місту реальних змін на краще, кілька найбільш рейтингових кандидатів, не дійшовши згоди між собою, в черговий раз, розчистять шлях провладному кандидату.

Не бажаючи ще більше розтягувати голоси свідомих бердичівлян, я прийняв рішення зняти свою кандидатуру.

Я звертаюся до п'ятьох кандидатів, яких добре знаю особисто, погляди яких збігаються в переважній більшості з моїми та більшістю мешканців нашого міста:
Станіслав Лужанський
Богдан Коляда
Сергій Орлюк
Ігор Романський
Володимир Сенча
(тут — в алфавітному порядку), з єдиним проханням і вимогою одночасно: сядьте за стіл і домовтеся.

Своє слово я сказав.
Це моя позиція.
Вадим Синельников.
06.10.2020 р.».


Отож, нині кількість претендентів у мери зменшилася і становить не 12, а 11. Члени міської територіальної виборчої комісії одноголосно проголосували за виключення зі списку даного кандидата. А от чи прислухаються до звернення вказані Вадимом Синельниковим претенденти на крісло мера Бердичева та чи сядуть за стіл, так сказати, перемовин, буде видно.

Sinelnikov

062020komisiya0

062020komisiya1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.