Скільки бердичівлян стануть депутатами обласної ради? — РІО Бердичів

Неділя, 25 Жовтня

  • Купівля промислового майданчика

Скільки бердичівлян стануть депутатами обласної ради?

Звичайно, до виборів на це питання ніхто не дасть точну відповідь, вірно лиш одне – значно менше, ніж в минулому скликанні.

Адже в каденції, яка сьогодні провела свою останню сесію, було мало не десяток бердичівлян та вихідців з нашого міста. А тепер, судячи зі списків, які лише зараз оприлюднила центральна виборча комісія, шансів стати депутатами обласної ради у наших земляків дуже й дуже мало.

Найвище у партійному списку кандидатів знаходиться Наталя Онуфрієнко, яку партійне керівництво за якісь заслуги поставило на 5 місце. І якщо «ОПЗЖ» візьме на виборах більше 10 відсотків, то вона може пройти до облради (здається, в Бердичеві порадіють за це навіть її найзапекліші противники).


Але ні. Якщо до нашого списку включити вихідців з Бердичева, то третій номер Олександра Дмитрука у списку «Слуги народу» фактично гарантує йому місце в сесійній залі Житомирської облради. Такі ж гарні шанси і у номера 7 цього ж списку, сестри нашого народного депутата - Людмили Кицак.


У верхню частину списку «Батьківщини» бердичівлян не пустили, але першу особу цього списку Анжеліку Лабунську теж можна якимось чином вважати дотичною до нашого міста.


Восьмий номер у списку «Свободи» бердичівлянки Тетяни Осадчук теж буцімто високо, але ж ми знаємо, що справжні національні цінності не дуже шанують у нашому краї. До речі, у партії «Наш край» 34 місце фермерки зі Скраглівки Оксани Дідух теж навряд чи приведе її до перемоги.


Верхню частину списку «Європейської солідарності» займають житомирські олігархи, а колишній наш хірург Тарас Собко лише 18 у цьому списку. 22 місце голови Бердичівського осередку партії Віталія Березовенка теж, напевно, просто технічне, адже він очолює список у нашу міську раду.


«За майбутнє» також не потребувало допомоги бердичівлян, тому їх поставили у списку аж у третій та четвертий десяток. А в «Ліву опозицію» на почесне 33 місце записали Гришковецьку революціонерку і комуністку Марію Іванівну Ейсмонт. Так само в третій десяток поставили бердичівлян і в партії Пальчевського.


Дуже гарні шанси стати депутатом має відома бердичівська адвокатеса Алла Мусевич, адже сьоме місце у списку «Пропозиції» майже прохідне при десятивідсотковому результаті партії. А 13 місце у цьому ж списку Петра Яригіна може стати прохідним або ж при дуже гарному загальнопартійному результаті, або ж якщо перші у списку чомусь передумають працювати в облраді.


Поки що все вищесказане - лише прогнози і передбачення, які може собі скласти кожен, передивившись на сайті ЦВК списки кандидатів до Житомирської обласної ради.

11111

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.