П'ятниця, 28 Січня

Сергій Орлюк: Досвід «Пропозиції» - успіх Бердичева!

09 жовт. 2020 Денис Заремський

Наступним мером у Бердичеві буде Сергій Орлюк – у цьому переконана переважна більшість жителів громади. Разом з командою політичної партії «Пропозиція» він впевнено здобуває все більшу довіру людей та готовий взяти відповідальність за Бердичів і бердичівлян. На відміну від інших кандидатів, Сергій Орлюк має 15 років досвіду роботи в місцевих радах. Двічі обирався депутатом до Бердичівської міської ради, а зараз закінчує каденцію як депутат Житомирської обласної ради. Весь цей час працював системно, поглиблював свої знання в управлінській галузі. Діяльність свою спрямовував на вирішення важливих для міста питань.

Сергій Орлюк – це людина, яка вміє і хоче працювати, прагне змін в Бердичеві на краще. Перед тим, як балотуватися на посаду міського голови, ретельно вивчав проблеми міста. Провів понад двісті зустрічей із людьми, які працюють в різних галузях. Саме на основі цих зустрічей складена передвиборча програма Сергія Орлюка та згуртована команда кандидатів в депутати до міської ради від політичної партії «Пропозиція».


- Розкажіть, чому саме «ПРОПОЗИЦІЯ»?

- Це єдина партія в Україні, яка будується не згори вниз навколо фігури партійного лідера і під нього, а навпаки – знизу вверх. Це партія громад та місцевого самоврядування. «Пропозиція» об’єднала позитивний управлінський досвід таких успішних міських голів, як мер міста Дніпро – Борис Філатов, Житомира – Сергій Сухомлин, Миколаєва – Олександр Сенкевич, Чернівців – Олексій Каспрук, Кропивницького – Андрій Райкович, Каховки – Андрій Дяченко. Загалом сьогодні в нашій команді десять успішних мерів. А мій радник зараз – мер міста Житомира Сергій Сухомлин, який за короткий час зміг зробити кращим своє місто. Тому так, досвід «Пропозиції» – успіх Бердичева!


- Хто Ваша команда в Бердичеві?

 - У Бердичеві я живу з дитинства без малого п'ятдесят років. Тут навчався в школі, тут живе моя родина. Тут працюю. Мене добре знають по справах, тому я маю серйозну підтримку з боку голів ОСББ, медиків, освітян, військових, журналістів, підприємців, волонтерів. Вони повірили в мене, повірили в Бердичів, тому ми разом ідемо до міської ради. Ми поставили перед собою завдання зайти в раду потужною фракцією, щоб результативно працювати. Крім того, «Пропозиція» – це перспективна команда на всеукраїнському рівні. Впевнений, у майбутньому ми матимемо своїх представників і у Верховній раді України.


- Що першочергово маєте вирішити в Бердичеві?

- Ми користуємося у місті інфраструктурою минулого століття. Місто мало достатньо часу, щоб розвиватися, ставати сучасним та змінюватися на краще. Але за останні 20 років не просто не було нічого збудовано нового, фактично толком нічого навіть не відремонтували. Звичайно, для цього потрібно було працювати. На жаль, того, що робилося, було недостатньо. І тепер потрібно буде докласти чимало зусиль, щоб розбудувати місто. Якість води та її захмарно висока вартість, дороги, тротуари в ямах, засміченість міста – ці питання вже набили оскомину жителям громади і стали приводом для чисельних політичних спекуляцій. Сьогодні я в одній команді з найпотужнішими міськими головами України, які щодня вирішують такі ж самі проблеми. І вирішують успішно. Моя пропозиція – перейняти їх позитивний досвід та використати для розбудови громади Бердичева. Потрібно нарешті почати працювати. Працювати всім разом.


- Чисту воду в Бердичеві зараз обіцяє кожен кандидат, адже це найактуальніша проблема у місті. Але чи вдасться вам це зробити, чи все залишиться на рівні обіцянок?

- У Бердичеві треба ремонтувати очисні споруди, осучаснювати водоканал, міняти водогінні та каналізаційні мережі. Тому що якщо пропустити хоча б одну складову, чистої води не буде ні в крані, ні в річці. Чи можливо це зробити? Так. Чи реально це зробити за декілька місяців? Ні. Тому що дива не буває. А ті, хто говорять «оберіть мене і я вам все зроблю», вже показали себе. Те, що Бердичів застаріває і потроху із міста перетворюється в селище, набридло всім. Ми тепер, як сто років тому, питну воду шукаємо в криницях. Впевнений, бердичівляни мудрі люди і тому ОБЕРУТЬ мене міським головою. Що я буду робити із водою? Буду працювати сам і проконтролюю, щоб працювали всі чиновники на своїх посадах. Ми в місті часто бачимо, що ремонтують якісь мережі. Але нема контролю, як їх ремонтують, і ніхто не відповів за неякісний ремонт. Тобто ремонтують без толку. Якщо ми спільно організуємо контроль за виконанням всіх робіт в місті, чи то ремонт водогінних мереж, чи укладання асфальту, чи будь-які інші роботи, все у нас вийде. Все буде добре. І з водою, і з дорогами, і в школах, і в лікарні. А контроль я вам точно обіцяю. Запрацюють всі. Впевнений, якщо якісно проводити відновлення системи подачі води, через декілька років ми будемо пити чисту воду і будемо купатись в чистій річці. Окремим питанням є відновлення подачі води в квартири бердичівлян з артезіанських свердловин, які можуть частково забезпечувати місто якісною, питною водою.


- На що ще плануєте звернути увагу на посаді мера міста Бердичева?

- Уваги потребують абсолютно всі питання. Сподіваюся покращити соціальний захист. У нас недостатня увага приділяється турботі про людей похилого віку. Спілкувався на цю тему з мером Житомира Сергієм Сухомлиним. Він розповів про свої напрацювання. Ми обговорили можливість створення багатофункціонального Територіального центру соціального захисту в Бердичеві. Такий вже давно існує у місті Житомирі. Мають бути безкоштовними стоматологічні послуги для пенсіонерів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та учасників АТО. Така можливість сьогодні є. І ми це неодмінно зробимо. Роботи вистачає. Самотужки з нею не впоратися. Саме тому я маю сильну і надійну команду, разом з якою ми йдемо у міську раду. Наші кандидати мають досвід роботи та знання у різних сферах. Ми готові взяти відповідальність за Бердичів. Приєднуйтесь. Найперше – не дайте нікому проголосувати замість вас. Прийдіть на вибори. Підтримайте мене і команду «Пропозиції», щоб наше місто знову стало квітучим та привабливим для людей!

propozitstya 1

Співзасновник "Пропозиції" Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та майбутній мер міста Бердичева Сергій Орлюк

 

propozitstya 2

Потужна команда політичної партії Пропозиція готова перемагати на виборах і професійно працювати у Бердичівській міській раді

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.