Двоє депутатів Бердичівської міської ради заявили про вихід із фракції — РІО Бердичів

Неділя, 25 Жовтня

  • Купівля промислового майданчика

Двоє депутатів Бердичівської міської ради заявили про вихід із фракції

І трапилося це сьогодні, 13 жовтня, на скликаній позачерговій сесії Бердичівської міської ради. До речі, вона виявилася вже останньою для депутатів VII скликання, адже на носі вибори і нового міського голови, і нових депутатів. Саме тому поки що нинішній міський голова подякував усім за гарну і плідну роботу тривалістю у 5 років, бо спільно приймати важливі для міста рішення вже не доведеться.

Питань порядку денного позачергової сесії було небагато – 10, а також «Різне», в якому депутати подають звернення, котрі надходять до них від громадян. Проте перед початком розгляду порядку денного було озвучено, що надійшла заява від двох депутатів – Володимира Осипенка та Олега Радецького – про їхній вихід із фракції «Батьківщини».


Для багатьох така заява не стала чимось несподіваним, адже обоє балотуються у депутати і на цих виборах, але вже від іншої партії. Коли були оприлюдненні списки кандидатів у депутати, їхні імена знаходилися у списку партії «Народний рух України».


Але оскільки у даної партії немає фракції у міській раді, Володимир Осипенко та Олег Радецький обрали іншу та у питанні «Різне» біля мікрофону заявили, що вступають у фракцію «Патріотична сила». Зауважень чи обговорень з цього приводу не прозвучало, заяви були прийняті, розглянуті та підтримані.

poz sesiya 1

poz sesiya 2

poz sesiya 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.