ОЛЕКСАНДР ДМИТРУК: ЙДУ ДО РАДИ ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ — РІО Бердичів
  • Купівля промислового майданчика

ОЛЕКСАНДР ДМИТРУК: ЙДУ ДО РАДИ ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ

16 жовт. 2020 Володимир КРАВЧЕНКО

За декілька тижнів жителі Бердичівщини здійснять своє конституційне право – оберуть людей, які представлятимуть їх інтереси в радах усіх рівнів. Нині триває активна агітація різних політичних сил та окремих кандидатів, які бажають бути обраними, в тому числі й до Житомирської обласної ради.

Ми поспілкувались із керівником обласного штабу політичної партії «Слуга народу» Олександром Дмитруком та довідались його позицію щодо окремих питанням, які турбують пересічних громадян.

ЧОМУ ЙДУ ДО ОБЛАСНОЇ РАДИ?

- Олександре Володимировичу, нині Ви не лише є очільником штабу найбільшої політичної сили України, але й продовжуєте працю на посаді керівника житомирської юридичної компанії «Кодекс». Проживаючи і працюючи в Житомирі, Ви вирішили балотуватися в депутати обласної ради саме від Бердичівщини. Чому так?

Олександр Дмитрук

Не секрет, що мої родовідні корені знаходяться саме тут – у селах Іванківці, Семенівка, Садки. Тут проживає моя рідня, друзі, люди, яких знаю я, і які знають мене.

Досить давно проживаю в Житомирі, з 2009 року керую юридичною компанією «Кодекс». Та працюючи в Житомирі, ніколи не поривав зв’язків із рідним селом, з його мешканцями. Мені близький настрій і переживання селян, саме тут я відпочиваю душею і отримую спокій та душевну рівновагу після міських буднів.

У той же час з болем спостерігаю, як українське село, яке є чи не основним джерелом прибутків держави, адже з року в рік виробництво сільгосппродукції лише зростає, не бачить до себе великої державної любові. Результат всі ми бачимо – села безлюдніють, десятки їх щорічно зникає з мапи України.

Бажаю цьому покласти край. Так бути не повинно!

Тому і йду до обласної ради – хочу сповна використати свій досвід менеджера і депутата та зробити все для того, щоб держава повернулась обличчям до села, його мешканців.

ЩО ХОЧУ ЗМІНИТИ?

- Я зрозумів, що у Вас є чітко сформований план дій в обласній раді. На що в першу чергу звертатимете свою увагу?

Перш за все необхідно розумно та професійно реалізувати нові можливості громад, надані децентралізацією. Раціонально використати багатий ресурсний потенціал Бердичівщини – уміння людей, промисловість, землю, воду, ліси та природні копалини.

Потрібно встановити лише одне мірило ефективності влади: покращилося чи погіршилося життя кожної людини.

Дуже важливо підвищити добробут людей. Тобто створювати нові високооплачувані робочі місця. А також покращити соціальну підтримку незахищених людей та пенсіонерів, в тому числі з місцевих бюджетів та за допомогою благодійних фондів.

Медицина має бути доступною для всіх. Повноцінна амбулаторія повинна діяти в кожній ОТГ. Потрібно побудувати в області найсучасніший онкоцентр, де за досвідом Японії використовуватиметься передове обладнання ПЕТ-КТ – пристрій для ранньої діагностики та лікування ракових захворювань.

Кожна людина повинна мати доступ до якісної освіти – незалежно від майнових статків родин. Або школа в кожному селі, або довезення дітей на навчання за рахунок держави. Хочу запровадити експеримент будівництва нових сучасних шкіл замість постійного ремонту старих (за досвідом Ірландії).

Сільське господарство – важливе джерело високооплачуваних робочих місць та гідної заробітної платні працівникам. Потрібно впроваджувати регіональні програми із закупівлі нової сучасної сільськогосподарської техніки, насіння, добрив, підтримки штучного зрошення, сприяння збуту продукції.

Моїм пріоритетом стане захист чесного бізнесу, у тому числі середнього, малого та ФОПів, які наповнюють бюджети своїх ОТГ. Необхідно зупинити вимушену трудову міграцію. Потрібно перевести на реєстрацію у Бердичівський район всі великі підприємства, які працюють на його території – податки підуть в громаду.

Олександр Дмитрук

Автобусне сполучення між селами має бути доступним і регулярним. Необхідно забезпечити будівництво та ремонт доріг, особливо між віддаленими від райцентру населеними пунктами. Побудова невеликих асфальтних заводів дасть робочі місця, якісні дороги, кошти в громаду.

Ми повинні зупинити промислові викиди в річки, протидіяти стихійним сміттєзвалищам, не допускати протизаконне завезення сміття з інших районів та областей. Також потрібно провести очищення водойм, створення місць відпочинку для місцевих мешканців.

Нам потрібно забезпечити підтримку гуртків, спортивних секцій, бібліотек, сільських будинків культури, самодіяльності. Швидкісний інтернет має бути у кожній школі.

Олександр Дмитрук

І, окрім цього, необхідно створити інтерактивну карту визначних місць Бердичівщини та розвивати «зелений туризм» - для підвищення фінансової спроможності громад.

- Що хочете побажати нашим читачам?

Шановні мешканці Бердичівщини! Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо змінити життя на краще. Бо наші люди цього варті!

Володимир КРАВЧЕНКО

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.