У Бердичеві кандидат на посаду міського голови Сергій Орлюк продовжує зустрічатися з трудовими колективами міста — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

У Бердичеві кандидат на посаду міського голови Сергій Орлюк продовжує зустрічатися з трудовими колективами міста

16 жовт. 2020 Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Сергій Орлюк: «Вірю, що бердичівляни оберуть мене міським головою і ми використаємо досвід успішних міських голів команди «ПРОПОЗИЦІЇ» та капітально відремонтуємо Бердичів». 

У Бердичеві кандидат на посаду міського голови Сергій Орлюк продовжує зустрічатися з трудовими колективами міста. Нещодавно зустріч відбулась на підприємстві, яке спеціалізується на виготовленні взуття - ПП Доманський. Люди діляться з Сергієм Орлюком наболілим: їх турбує відсутність сучасного медичного обладнання та погана якість медичних послуг, незабезпеченість шкіл та дитячих садочків, відсутність чистої питної води. Є і ряд інших проблемних питань.


«Вирішення цих питань чітко прописано у моїй передвиборчій програмі кандидата на посаду Бердичівського міського голови. Вірю, що з вашою підтримкою нам вдасться реалізувати наші задуми та капітально відремонтувати місто!», - запевнив виборців Сергій Орлюк.
Крім того, кандидат від політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ» на посаду Бердичівського міського голови Сергій Орлюк провів зустріч з колективом підприємства по обробці шкіри ПП Кущак, де сьогодні працює майже сто людей.


В ході зустрічей Сергій Орлюк розповідає людям про своє бачення розвитку міста Бердичева, викладене у передвиборчій програмі. Також звітує перед громадою про роботу у якості депутата Житомирської обласної ради.


«"ПРОПОЗИЦІЯ" має успішний досвід, як потрібно впроваджувати реальні проєкти замість порожніх обіцянок. Прикладом може стати будівництво водоканалу в Житомирі, розпочате житомирським міським головою Сергієм Сухомлином вже в роки першої каденції. Це грандіозний проєкт, перший в Україні. Не реконструкція, а будівництво нового водоканалу, щоб Житомир мав чисту воду. Це вперше в Україні реалізовується такий серйозний проєкт.


Сьогодні є можливість використати досвід Житомира, аби бердичівляни теж отримали в своїх домівках чисту питну воду. І ми повинні використати цю можливість, щоб в Бердичеві люди отримували з крана нормальну, чисту воду замість незрозумілої субстанції за непомірно високим тарифом», - заявив Сергій Орлюк.

trudkolektivi1

trudkolektivi2

trudkolektivi3

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.