Такого бердичівські кандидати ще не робили — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Такого бердичівські кандидати ще не робили

23 жовт. 2020 Олександр Доманський

Добігає до завершення передвиборча кампанія, і кандидати, які хочуть стати депутатами усіх рад або ж зайняти посади голів міст і селищ, стараються із усіх сил.

До традиційних розносок і роздач передвиборчих агіток вже давно додались палатки з агітаторами і навіть з м’якими кріслами для відвідувачів.

Більшість виборчих технологій народжують столичні партійні піар-технологи, і там же вони проходять початкову «обкатку». І лише потім партійні штаби поширюють ці технології на вулицях українських міст і сіл.

На жаль, в цьому сезоні не було організовано зустріч з усіма кандидатами на посаду міського голови, як це раніше робилось в Бердичеві. Тому кандидати, як можуть і як вміють, нагадують про себе виборцям в останній день дозволеної агітації.

Саме тому, напевно, Ігор Романський «кинув в бій» останній рекламний прийом, який до цього застосовували лише в Києві чи Житомирі. Не знаю, як він називається на політтехнологічному жаргоні, а по-простому його можна назвати «прапороносці».

Молоді хлопці махають прапорами партії Гройсмана біля офісу Романського, який знаходиться поблизу будівлі райдержадміністрації. Кажуть, що роблять це абсолютно безплатно, про кандидата свого знають, що він працював начальником МРЕВ і обіцяє розчистити річку Гнилоп’ять.

Сьогодні останній день агітації, а вже в понеділок стане зрозумілим, кому і які прийоми допомогли здобути перемогу.

flag1

flag2

 

 

 

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.