Вибори в Бердичеві розпочались, опитувальники Зеленського на місцях, коробки їм ще не зламали — РІО Бердичів

Вибори в Бердичеві розпочались, опитувальники Зеленського на місцях, коробки їм ще не зламали

Ось і розпочалось сьогодні те, що українці чекали кілька місяців, хто з нетерпінням, а хто з відразою.

 


Так, так, дуже й дуже багато людей були налаштовані дуже критично до того, що ці вибори потрібні, і що вони зможуть щось змінити в країні. Напевно, ці люди просто не прийдуть сьогодні на виборчі дільниці, і підрахунок ще сьогодні ввечері покаже скільки таких людей є. А конкретні результати виборів, тобто хто стане міським головою, хто депутатами різних рад, мабуть доведеться чекати до ранку, а може й довше.

 


Але це буде в наступних репортажах, а поки що розповідаємо як почались вибори на дільницях в центрі Бердичева. Ще до восьмої години на дільниці в п’ятій школі почала формуватись черга з охочих проголосувати. О 8.00 члени дільничної комісії ще розкладали бюлетені по столах та вивчали списки своїх вулиць, але вже за кілька хвилин видали перші бюлетені, і відвідувачі змогли проголосувати.


Першим виявився пенсіонер, який проживає на вулиці Ковтуна (колишня Урицького) та завжди тут голосував. Він швидко впорався з бюлетенями та поспішив займатись домашніми справами. Другим став теж пенсіонер, але він лише нещодавно перебрався в Бердичів, тому голосував на цій дільниці вперше. Він орієнтувався більше на назви партій, бо місцевих політиків ще знає недостатньо добре.


Опитувальниця президентського «Великого Опитування» стояла на виході з дільниці, в дворі школи. Дехто минав її, а дехто цікавився процесом.


Хлопець і дівчина, які прийшли до дільниць завчасно з ящиками, сміттєвими пакетами та пачками анкет не призналися скільки отримають за свою роботу, і хто саме їх наймав на неї. Мовляв, попали по знайомству, а скільки заплатять потім ще й самі не знають. Ходять чутки, що їм скинули по 300 грн на телефон, щоб могли оперативно звітувати, а ще по тисячі гривень пообіцяли після опитування. Чи законне взагалі їхнє опитування, вони не знали.


Саме біля дільниці в другій школі зайняв свою позицію хлопець у білій накидці та там очікував виборців. Хоча на цій дільниці ще довше члени ДВК готувались до роботи, але черги тут майже не було. У першої жінки, яка зайшла на дільницю, немов під вінець, через гарно оформлену фотозону, була змога ще добре ознайомитись з анкетами та фото кандидатів до місцевих рад.


Протягом дня будемо й надалі висвітлювати вибори в Бердичеві та районі, але підозрюю, що будемо не одні. Адже за останні п’ять років учасниками соціальних мереж стали тисячі бердичівлян, тож і вони будуть ділитись своїми враженнями про вибори та їх результати.

dilynicya1

dilynicya2

dilynicya3

dilynicya4

dilynicya5

dilynicya6

dilynicya7

dilynicya8

dilynicya9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.