На Бердичівщині надзвичайно низька явка виборців — РІО Бердичів

На Бердичівщині надзвичайно низька явка виборців

Станом на 13.00 прийшли на виборчі дільниці та отримали бюлетені для голосування 21з половиною тисяча виборців Великого Бердичівського району.

 


Приблизна кількість виборців цього нового адміністративного утворення складає 163 тисячі, то ж, в голосуванні прийняло участь близько 13 відсотків з усіх, хто має на це право.

 


Причому, в сільських громадах явка традиційно більша, а в міських – менша. Так, в Швайківській ОТГ до обіду прийшло на дільниці 20,5 відсотків виборців, в Семенівській – 21,7 %, в Райгородку – 23,8 %, а в Гришківцях – 21,25%.


Вт ой же час в Андрушівці явка виборців на 13.00 становила 16,75%, а в Ружині – 17,98%. Ні звичайно, ж в столиці нового району, Бердичеві, який має найбільше населення, зафіксована найменша явка – 12,09%, а на деяких дільницях взагалі, до обіду прийшло лише 8відсотків виборців.


Міська виборча комісія працює в повному складі, а ось районна комісія зараз працює в штатному режимі, а розпочне своє повноцінне засідання лише після закриття дільниць, тобто, після 20.00. Адже особливістю цих виборів є їх проведення по новому виборчому закону.


А саме ці особливості і дають вже зараз зрозуміти, що членів дільничних комісій після повного дня голосування ще чекає як мінімум повна ніч підрахунків, і робота у районної комісії з’явиться не раніше завтрашнього ранку.


Як розповіли в поліції, початок дня голосування минув спокійно, без ексцесів. Було лише одне повідомлення про те, що біля дільниці знаходяться опитувальники від Зеленського та кілька повідомлень про незірвані агітаційні листівки на стовпах чи парканах.


До речі, стало зрозуміліше, як будуть підраховувати голоси у так званому Великому Опитуванні. Хлопці і дівчата, які зараз стоять із сміттєвими мішками біля дільниць забирають коробки з анкетами додому, там їх рахують, щось фотографують, і вуаля - результати опитування з’являються у провладній партії,

yavka1

yavka2

yavka3

yavka4

yavka5

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.