П'ятниця, 29 Вересня

Міська виборча комісія Бердичева працює, а районна поки що очікує

Особливості цьогорічних місцевих виборів в тому, що новим виборчим кодексом повністю змінились правила їх проведення.

І якщо підрахунок голосів за міського голову та загальної кількості голосів, відданих за партію, члени дільничних комісій провели порівняно швидко, то підрахунок голосів за кожного члена партійного списку, а потім їх внесення до протоколів нової форми, забрало в них набагато більше часу.

Саме тому першу дільницю, яка спробувала здати документи близько 12.00 ночі (с. Підгороднє, де всього 36 виборців), відправили назад виправляти помилки в документації.

Всю ніч члени міської комісії були на телефонах та відповідали дільничним комісіям на сотні питань, які виникали в тих по підрахунку, а особливо по оформленню протоколів.

Основний потік представників ДВК добрався до будівлі міськвиконкому тільки під ранок, і тут же створилась черга. Ті, хто привозив документи після 6 години ранку, змогли здати їх тільки близько дев’ятої. І станом на початок робочого дня здали документи лише трохи більше половини дільниць.

Цього разу трохи змінили конфігурацію розміщення членів МВК. Раніше всі вони сиділи у фойє, а представники дільниць очікували у великій залі. Тепер, напевно, в зв’язку з карантинними заходами, комісія розмістилась у залі, а представники дільниць у фойє та коридорі.

Але всі члени міської комісії діють дуже злагоджено, і маємо сподівання, що до обіду вони приймуть всі документи та сформують протоколи по виборах у районну та обласну раду для передачі їх в районну комісію.

Це теж новизна цих виборів, адже раніше дані по виборах в обласну раду з Бердичева передавались напряму до Житомира. Сучасна дорожня карта поведінки з бюлетенями непрямо дає зрозуміти, що тепер місто підпорядковується Бердичівському району, але як само це буде відбуватись в міжвиборчий період поки що ніхто не знає.

А поки що, станом на дев’яту ранку понеділка, районна виборча комісія у приміщенні колишньої РДА лише готується до прийому документів з міських, сільських та селищних комісій. Очікували, що ось-ось мають приїхати результати виборів з Швайківської ОТГ, адже вона найменша за кількістю виборців. А документи з Ружина, Андрушівки та Бердичева очікують лише по обіді або ж надвечір.

Зате, якщо дільничні комісії охороняли лише по одному поліцейському, то районну комісію ціле відділення поліцейського спецназу, яке всю ніч просиділо в спеціальному автобусі.

Читайте також: Орлюк – міський голова Бердичева, в міську раду проходить 8 партій

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Вибори 2020

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

У справі про вісьмох загиблих через отруєння чадним газом у Бердичеві суд змінив порядок дослідження доказів

28 вересня 2023

28-го вересня 2023-го року у Бердичівському міськрайонному суді відбулося судове засідання у справі по обвинуваченню колишньої директорки ВЖРЕП та майстрині- профілактика цього ж підприємства у порушенні правил...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.