Роздрукувати цю сторінку

Старий склад Бердичівської міської ради проведе завтра, можливо, останню сесію

Розпорядження про це підписав Василь Мазур, який поки що виконує функції міського голови Бердичева.


Найголовніша причина скликання сесії – зміни до бюджету для забезпечення міської лікарні необхідними медпрепаратами для лікування хворих на COVID-19, зокрема закупівлю кисню.


Коли відбудеться перша сесія депутатів нового скликання, на якій і буде офіційно повідомлено про вступ на посаду нового міського голови Сергія Орлюка, поки що невідомо. Її має провести міська виборча комісія після остаточного затвердження списку нових депутатів, а ця процедура теж відкладається.


Остаточний список буде лише після того, як оприлюднять склад обласної та районної ради і депутати, які пройшли у дві ради, напишуть заяви, де вони будуть залишатись.


Крім змін до бюджету, на сесії планують розглянути зміни ще до декількох місцевих програм, і досить цікаво, що ж планують змінити депутати та міський голова, знаючи, що це їх останнє рішення...

stara rada1

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський