Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Три заступники мера Бердичева подали заяви на звільнення

Позачергова сесія міської ради, яка виявилася останньою для депутатів попереднього скликання, адже вже зовсім скоро до своїх обов’язків приступлять ноовообрані депутати, відбулася сьогодні у Бердичеві.

Головною метою такого засідання стало виділення коштів для КНП «Бердичівська міська лікарня», шефської допомоги для військових частин, що дислокуються у нашому місті, тому потрібно внести зміни до міського бюджету.


Проте найбільш яскравим виявилося питання, яке у порядку денному було підписане коротко «Про розгляд заяв» і одразу зрозуміти, про що йде мова, не можна було. Коли ж черга дійшла до нього, бо воно було останнім в списку, виявилося, що питання це стосується заступників міського голови. На його розгляд надійшли три заяви з проханням звільнити із займаних посад першого заступника міського голови Романа Левицького, а також заступників Валентину Адаменко і Тамілу Павлішину.


Тому на розгляд присутніх депутатів представили проект рішення, згідно з яким, розглянувши вищевказані заяви від 02 листопада, міська рада вирішила:


1. Звільнити з 06.11.2020 р. з роботи першого заступника міського голови Романа Левицького за угодою сторін відповідно до . п.1 ст. 36 Кодексу законів України «Про працю».

2. Припинити повноваження заступника міського голови Валентини Адаменко з 05.11. 2020 р. у зв’язку з переведенням на посаду начальника управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

3. Припинити повноваження заступника міського голови Таміли Павлішиної з 05.11. 2020 р. у зв’язку з переведенням на посаду начальника відділу комунальної власності виконавчого комітету Бердичівської міської ради.


І Таміла Павлішина, і Валентина Адаменко раніше, до призначення їх заступниками, займали ці посади, тому положення про них затверджено. Усіх трьох також виключено із складу виконавчого комітету Бердичівської міської ради.


Ще поки чинний міський голова Василь Мазур особисто кожному подякував за співпрацю протягом багатьох років, за працьовитість і відношення до роботи, вручивши кожному квіти і побажавши здоров’я та успіхів у подальшій роботі. В свою чергу, вже майже колишні заступники подякували міському голові за довіру, усім присутнім за співпрацю, розуміння і допомогу у вирішенні багатьох питань щодо розвитку міста.

zastupniki zayavi1

zastupniki zayavi2

zastupniki zayavi3

zastupniki zayavi4

zastupniki zayavi5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.