Понеділок, 28 Листопада

Максим Самчик офіційно склав повноваження голови Бердичівської районної ради

Щоб вже завтра приступити до обов’язків голови Райгородецької ОТГ.

 


Хоча формально це мало б статись після першої сесії новобраної Бердичівської районної ради, але з датою її проведення все ніяк не могли домовитись зацікавлені сторони.

 


Тому сьогодні, в актовій залі будівлі РДА, при мінімальному кворумі та мінімальній кількості запрошених, відбулась позачергова сесія колишньої районної ради, яка прийняла кілька змін до бюджету та в «різному» прозвучало те, задля чого і збирались.


Максим Самчик оголосив про припинення своїх повноважень як голови районної ради, і подібні заяви зробили ще сім депутатів районної ради, які на останніх виборах були обрані до рад ОТГ.


По суті, ці дії відкривають можливість провести у всіх ОТГ їх перші сесії та новобраним головам приступити до виконання своїх функціональних обов’язків, чого вони вже давно з нетерпінням очікують. Тож цілком можливо, що вже завтра, 20 листопада, такі сесії пройдуть у Швайківці, Райгородку та інших ОТГ Бердичівського району.


Після короткої сесії, Максим Самчик дав розлоге інтерв’ю журналістам телеканалу «Times.ZT» (докладніше про нього в наступній публікації), у якому висловив думку, що втілення реформи децентралізації в Бердичівському районі пішло все-таки не так, як було б необхідно, і створення однієї громади району разом з містом Бердичів, було б все-таки доцільніше.


P.S. Але переїжджати зі свого кабінету Самчик нікуди не збирається, бо ще на минулій сесії передав його в оренду Райгородецькій ОТГ, де вже завтра він офіційно стане головою.

Samchik1

Samchik2

Samchik3

Samchik4

Samchik5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.