Міський голова Бердичева взяв відпустку в останній тиждень своєї роботи — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Міський голова Бердичева взяв відпустку в останній тиждень своєї роботи

26 лист. 2020 Олександр Доманський

Виконує обов’язки очільника міста зараз єдиний з колишніх заступників – Сергій Петрович Онофрійчук.

Адже, як ми писали раніше, колишній перший заступник Мазура Роман Левицький звільнився за власним бажанням після оприлюднення результатів місцевих виборів, а дві інші заступниці – Валентина Адаменко та Таміла Павлішина – перейшли на свої колишні посади, відповідно, начальника управління освіти та начальника відділу комунального майна.


Працівники та очільники структурних підрозділів міської ради працюють у звичному режимі, виконуючи свої повсякденні обов’язки та очікуючи змін, які принесе новий міський голова та нові депутати міськради після офіційного вступу в повноваження.
Коли відбудеться цей вступ, стане точно відомо сьогодні о 16:00, коли на своє останнє засідання збереться міська виборча комісія. ЇЇ члени сподіваються, що майбутні депутати і мер вже визначились з розподілом своїх ролей і не будуть просити відтермінувати першу сесію на пізнішу дату від попередньо узгодженого 1 грудня.


Хоча про підготовку цієї сесії у колишньому складі виконавчого комітету ніхто і нічого не знає. Навіть з колишнім (хоча нині ще діючим секретарем міськради) ніхто нічого не обговорює, хоча це саме та чорнова робота, яку вона раніше виконувала і могла б зараз ще допомогти.
Голова виборчої комісії Олександр Подгорчук розповів, що комісія готує проведення лише першої частини сесії, оголошення результатів виборів, приведення до присяги міського голови та депутатів, видачу відповідних посвідчень. А потім головування на сесії має передаватись новому меру і той, разом з депутатами, має далі обирати секретаря, приймати регламент, визначатись з членством в постійних комісіях, затверджувати заступників та приймати інші рішення.


Хоча вже зараз видно, що не в усіх містах чи селах перші сесії проходять за цим усталеним графіком. Так, ми вже писали, що в Гришківцях після приведення до присяги оголосили перерву до повного одужання голови, в Коростені зробили аналогічно, хоча голова там і не хворіє.
Як буде проходити перша сесія в нашому місті і чи прибуде на неї з відпустки Василь Мазур, щоб отримати свій орден Бердичева з рук нового очільника, чекати залишилось недовго.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.