Сьогодні проходить сесія Бердичівської районної ради нового скликання — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Сьогодні проходить сесія Бердичівської районної ради нового скликання

О 10-й годині ранку в актовій залі районної ради почали збиратися на скликану довгоочікувану сесію новообрані депутати.

Щоправда оперативністю деякі із них аж ніяк не відзначилися, адже залишалося кілька хвилин до початку засідання, а представників фракцій «Слуга народу» та «Батьківщина» підозріло не було.

Розпочалася сесія спокійно, нові депутати голосували одноголосно та злагоджено. Було прийнято президію, яка налічує 5 осіб, а також лічильну комісію, у склад якої також входить 5 осіб із числа депутатів.

Далі було оголошено перерву, після якої сесія продовжиться. Зокрема, відбудеться важлива подія – вибори голови Бердичівської районної ради, адже, нагадаємо, колишній голова Максим Самчик склав свої повноваження і приступив до обов’язків голови Райгородецької ОТГ.

sesia1

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.