Неділя, 24 Вересня

Сьогодні проходить сесія Бердичівської районної ради нового скликання

О 10-й годині ранку в актовій залі районної ради почали збиратися на скликану довгоочікувану сесію новообрані депутати.

Щоправда оперативністю деякі із них аж ніяк не відзначилися, адже залишалося кілька хвилин до початку засідання, а представників фракцій «Слуга народу» та «Батьківщина» підозріло не було.

Розпочалася сесія спокійно, нові депутати голосували одноголосно та злагоджено. Було прийнято президію, яка налічує 5 осіб, а також лічильну комісію, у склад якої також входить 5 осіб із числа депутатів.

Далі було оголошено перерву, після якої сесія продовжиться. Зокрема, відбудеться важлива подія – вибори голови Бердичівської районної ради, адже, нагадаємо, колишній голова Максим Самчик склав свої повноваження і приступив до обов’язків голови Райгородецької ОТГ.

sesia1

 

Відео

Офіційна інформація

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

22 вересня 2023

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох чоловіків, яких визнав винними в умисному убивстві, скоєному з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб (п. 4,12 ч.2 ст...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.