Одного голосу не вистачило для обрання голови Бердичівської районної ради. Оновлено. — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Одного голосу не вистачило для обрання голови Бердичівської районної ради. Оновлено.

В першому турі голосування. Але про все докладніше.

 


Сьогодні, як і планувалось, о 10-й годині ранку розпочалась перша сесія новобраної Бердичівської районної ради. Розпочала її роботу (після традиційної вітальної пісні) голова районної виборчої комісії Анастасія Дубінська, яка оголосила результати виборів.

 


Хоча було це досить нелегко, адже підсумковий протокол складався більш ніж з десятка сторінок з безліччю цифр. Було оголошено як абсолютні цифри, віддані виборцями за кожну з восьми партій в кожному з шести виборчих округів, так і їх відсоткове значення, що було вирішальним для переможців перегонів.


А після кільканадцятихвилинного монологу голова РВК від себе додала коротке: «Вітаю та бажаю плідної праці». І тут же почула вітання у відповідь, адже саме цього дня Анастасія Дубінська відзначала своє день народження, з чим її і привітали представники найбільших фракцій новобраної ради.
Після цього всі депутати отримали посвідчення та прийняли присягу, текст якої оголошував найповажніший за віком депутат Олександр Колібаба – керівник сільськогосподарського підприємства з Ружина.


Для роботи сесії депутати обрали тимчасову президію, до складу якої увійшли Віталій Верещак, Дмитро Діхтяр, Роман Негода, Микола Каченюк та Віктор Андрєєв. Після короткої наради вони доручили вести сесію Віталію Верещаку, який після виборів секретаріату та лічильної комісії оголосив про висунення кандидатур на голову ради.


Таких виявилось дві: приватний підприємець з Бердичева Олександр Балянов від партії «Європейська солідарність» та міліцейський пенсіонер Ростислав Гаврилюк. Вони розповіли про себе та відповіли на питання присутніх. З виступу Гаврилюка запам’яталось, як він пообіцяв, що буде напряму дружити з українцями в Канаді, а з виступу Балянова, що він вважає не зовсім законним передачу будівлі районної ради у пропорційну власність громад.


Та результати таємного голосування показали, що жодна з цих кандидатур не набрала необхідну кількість голосів. За Балянова проголосували 21 депутат, за Гаврилюка – 16, та 2 депутатів не підтримали жодного кандидата. Всього в районній раді 42 депутати (присутніх сьогодні було 39), тож для перемоги необхідно було набрати більше, ніж половину спискового складу.


Після оголошення цих результатів головуючий на сесії Віталій Верещак оголосив перерву та закликав представників партій провести переговори та висунути нових кандидатів на посаду голови районної ради.


Потім депутати висунули для голосування три кандидатури – вчителя Малосілківської школи Миколу Каченюка від «Батьківщини», викладача Житомирського ВНЗ Василя Рися та знову Олександра Балянова. Але й це голосування не стало результативним.

На момент публікації проходило голосування за двох кандидатів з цієї трійки, які набрали найбільше голосів - за Каченюка та Балянова.

P.S. І лише з третьої спроби головою районної ради таки обрали Олександра Балянова

Вітаємо з обранням!

sesiya rn 26 1

sesiya rn 26 2

sesiya rn 26 3

sesiya rn 26 4

sesiya rn 26 5

sesiya rn 26 6

sesiya rn 26 7

sesiya rn 26 8

sesiya rn 26 9

sesiya rn 26 10

sesiya rn 26 11

sesiya rn 26 12

sesiya rn 26 13

sesiya rn 26 14

sesiya rn 26 15

sesiya rn 26 16

sesiya rn 26 17

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.