Головою Бердичівської районної ради обрано Олександра Балянова — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Головою Бердичівської районної ради обрано Олександра Балянова

27 лист. 2020 Олександр Доманський

А його заступником - Володимира Діхтяря. Це сталось вчора майже ввечері, хоча перша сесія районної ради розпочалась ще о 10 годині ранку.

Після офіційного оголошення результатів виборів, вручення депутатських посвідчень та прийняття присяги, депутати близько одинадцятої приступили до обрання голови ради.

Спочатку на цю посаду висунули кандидатури Гаврилюка і Балянова (про що ми вже писали в попередній публікації), потім кандидатури Миколи Каченюка, Василя Рися та знову Олександра Балянова. І лише під час третього голосування (а кожне з них займало десь по півтори години часу), коли в бюлетенях було лише два прізвища (Каченюк і Балянов), нарешті, кандидат від «Європейської Солідарності» набрав результативне число голосів.

Потім приступили до виборів заступника голови районної ради, перемогу в яких здобув депутат від «ОПЗЖ» Володимир Діхтяр. І лише тоді стало зрозумілим, хто кому допомагав голосами.

Від «ЄС» до ради зайшло шість депутатів, від «ОПЗЖ» - п’ять. Судячи з того, що керівник районного осередку Радикальної партії лишався до останнього на сесії та був задоволений результатами голосувань, значить п’ятеро їх членів теж голосували позитивно за обране керівництво.

А ось хто ще додав голосів у таємному голосуванні, можна лише здогадуватись. Або це депутати з партії «Сила і честь», яких всього вибрали четверо, або четверо депутатів «Пропозиції», або ж депутати з інших партій, яким, як, наприклад, у «За майбутнє», не встановлювали жорстке рішення по голосуванню.

Вже наступного ранку обрані керівники ради зібрались у кабінеті, який їм поки що дістався (кабінет колишнього заступника голови районної ради, де досі висить табличка з прізвищем Софії Томашевської) та розпитували бухгалтера ради, яке ж хазяйство їм дісталось.

На дверях кабінету навпроти ще не було ніякої вивіски, хоча колишній голова районної ради Максим Самчик вчора говорив, що вже сьогодні тут буде висіти табличка з назвою його нової посади голови Райгородоцької ОТГ.

Новий голова районної ради Олександр Балянов зазначив, що про свою роботу буде розповідати засобам масової інформації, тож сподіваємось, що ми будемо детально інформувати читачів щодо неї.

golova.rayrady1

golova.rayrady2

golova.rayrady3

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.