До лічильної комісії облради увійшли двоє бердичівлян — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

До лічильної комісії облради увійшли двоє бердичівлян

Сьогодні проходить перша сесія Житомирської обласної ради, яка розпочалась о десятій годині у великій сесійній залі.

 


Ми писали раніше, що до обласної ради увійшло четверо бердичівлян, але нещодавно стало відомо, що не четверо, а п’ятеро. Новим депутатом обласної ради стала також відомий в Бердичеві адвокат Алла Мусевич.

 


Саме вона і увійшла разом з Павлом Чернявським до лічильної комісії по обранню нового голови обласної ради, яке проходить там саме зараз.


В бюлетені внесли всього одну кандидатуру – нинішнього заступника голови ОДА Володимира Федоренка, який обраний в раду за списком політичної партії «Слуга народу».


Але, як ми бачили вчора в Бердичівській районній раді, одного туру голосувань може бути і недостатньо, якщо кандидатура не набере більше ніж половину голосів складу ради.


Увійшли бердичівляни також і до керівних органів новостворених фракцій обласної ради. Так, Людмила Кицак, стала головою фракції «Слуга народу», а Алла Мусевич стала секретарем фракції «Пропозиція»

oblrada1

oblrada2

oblrada3

oblrada4

oblrada5

oblrada6

oblrada7

oblrada8

oblrada9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.