Понеділок, 16 Трв

На вихідних до Бердичева приїздив голова Верховної Ради Дмитро Разумков

 Його візит ніяк не анонсувався, і якби не пости у Фейсбуці, зі скупими фотографіями, то міг би залишитись зовсім непоміченим.

 


Разом з головою Житомирської облдержадміністрації Віталієм Бунечком, народним депутатом Богданом Кицаком та міським головою Бердичева Сергієм Орлюком, голова Верховної Ради привітав з Днем Збройних Сил України військових навчального центру Сил Спеціальних Операцій (ССО) на Елінгу.

 


У своєму дописі Дмитро Разумков сказав: «У дитинстві я мріяв стати військовим. Моє життя пішло іншим шляхом, але повага і безмежна вдячність вам, тим, хто захищає мирні міста і села нашої країни - не знає меж.»


А в коментарях йому відповіли: «Дякую Дмитро Олександрович! Ви завітали в Бердичів (місто Вашого дитинства) вже не перший раз, як Голова ВР. В наступний раз, коли будете в місті Бердичеві, давайте проведемо зустріч з нами - Родинами, чиї Сини віддали життя за Україну. Квіти покладемо до меморіалу. Вшануємо Пам'ять про наших Синів. Ми, Батьки, будемо вдячні Вам.»


Виклали по кілька фотографій та стандартних привітань на своїх сторінках і всі вищеперераховані учасники вчорашнього заходу. Більшість фото розмиті, напевно, щоб не видавати секретність військової частини, про яку ми вже не раз писали в своїх репортажах.


Але, дійсно, багато чого таки змінилось за нової влади. Адже коли сюди ж приїздив Президент Порошенко, вручати прапор новоствореній частині, то колишній міський голова сидів у автівці за прохідною, а нинішній – на трибуні. Раніше Президенту показували зразки зброї, годували в солдатській їдальні, а на полігоні влаштовували навіть спеціальний показовий бій, а що було нині - можна тільки здогадуватись.


На жаль, на таких парадних зустрічах не прийнято говорити про проблеми, а їх і в нашому війську, і в цій конкретній частині теж вистачає. Сотні мільйонів гривень витрачено на оснащення полігону, стадіону, казарм та навчання військових, які довго не затримуються у Збройних Силах через махрову «совковщину» та незрозумілу політичну орієнтацію нинішніх їх керманичів.

specnaz3

specnaz4

specnaz5

specnaz6

specnaz7

specnaz8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.