Таємним голосуванням на сесії обрали секретаря Бердичівської міської ради — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Таємним голосуванням на сесії обрали секретаря Бердичівської міської ради

Друге пленарне засідання сесії Бердичівської міської ради VIII скликання увінчалося рядом призначень на посади у міську раду та затвердженням нових членів виконавчого комітету.

Сказати, що кандидатури були несподіваними, не можна, адже до того їх висунули та обговорили на засіданнях депутатських комісій і на погоджувальній раді як міський голова, так і депутати. А тому ще до сесії інформація про нових кандидатів на секретаря міської ради, керуючої справами виконкому та заступників міського голови вже ширилася просторами соціальних мереж та у друкованих виданнях.


Розпочалося все із обрання секретаря міської ради. Міським головою було внесена кандидатура Богдана Коляди – помічника народного депутата України Богдана Кицака від політичної партії «Слуга народу». Дане питання було розглянуте на засіданні депутатських комісій та на погоджувальній раді.


Рішення про затвердження кандидатури приймається шляхом таємного голосування. Спочатку обрали лічильну комісію з 7 осіб, до якої увійшли представники усіх партій, що пройшли до міської ради. Персональний склад лічильної комісії обирали депутати від кожної партії, висуваючи відповідну кандидатуру. Далі відповідно до Регламенту міської ради було встановлено форму бюлетеню для таємного голосування, про яку повідомив міський голова і яку депутати підтримали.


Для обрання голови та секретаря лічильної комісії та визначення процедури голосування міський голова оголосив 20-хвилинну перерву, під час якої депутати змогли поспілкуватися між собою та сфотографуватися для соціальних мереж. Коли відведений час минув, всі приступили безпосередньо до голосування. Усіх депутатів та міського голову було внесено в реєстр. Кожен депутат, прізвище якого називали, підходив до лічильної комісії, брав бланк для голосування, заходив з ним у кабінку, робив свій вибір «за» чи «проти» внесеної кандидатури на посаду секретаря міської ради та кидав цей бланк у запечатану скриньку.


Після того, як депутати визначилися з вибором, лічильна комісія підрахувала голоси та озвучила результати таємного голосування. «За» кандидатуру Богдана Коляди проголосували 32 депутати, 5 поставили позначку "проти", 1 депутат виявив бажання не голосувати і 1 бланк було визнано недійсним, так як він був порожнім.


Таким чином новим секретарем Бердичівської міської ради став Богдан Коляда, якого особисто і від імені депутатів привітав міський голова Сергій Орлюк, висловивши сподівання щодо гарної та продуктивної співпраці. У свою чергу новообраний секретар міської ради з трибуни подякував за зроблений вибір і зазначив, що, незалежного від політичного забарвлення, готовий докласти максимум зусиль, аби кожен зміг реалізувати свої проекти, свої передвиборчі плани виключно на благо громади, щоб усі занурились у робочу дружню атмосферу і щоб все вдалося, адже кожен взяв на себе велику відповідальність перед виборцями за розвиток Бердичева.

sekretar Koliada1

sekretar Koliada2

sekretar Koliada3

sekretar Koliada4

sekretar Koliada5

sekretar Koliada6

sekretar Koliada7

sekretar Koliada8

sekretar Koliada9

sekretar Koliada10

sekretar Koliada11

sekretar Koliada12

sekretar Koliada13

sekretar Koliada14

sekretar Koliada15

sekretar Koliada16

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.