Виконком зняв з порядку денного питання присвоєння звання «Почесний громадянин Бердичева» — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Виконком зняв з порядку денного питання присвоєння звання «Почесний громадянин Бердичева»

За останніх кілька років не пам’ятається навіть, щоб такого роду питання зняли із порядку денного засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради задля подальшого перегляду та обговорення. Частіше всього тим бердичівлянам, яких було висунуто великою кількість зібраних підписів керівників установ, організацій та підприємств міста як кандидатуру на отримання такої нагороди, її присвоюють підтримкою більшості членів виконавчого комітету. Навіть орден міста Бердичева колишньому міському голові Василю Мазуру минулий склад виконкому підтримав майже одноголосно, без скандалів та суперечок.

Та новий склад виконавчого комітету здивував своїм рішенням на засіданні, що проходило сьогодні у міській раді. Одним із питань порядку денного було присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бердичева» колишній керуючій справами виконкому Надії Мохно, яка присвятила роботі у міській раді 18,5 років. Під зверненням з цього приводу 100 підписів поставили, як ми вже казали, керівники підприємств, установ та організацій міста – усі ті, хто знав керуючу особисто, співпрацював з нею чи звертався коли-небудь з різного роду запитаннями чи роз’ясненнями.


І все б нічого, але на запитання міського голови Сергія Орлюка, чи є у когось пропозиції або зауваження з приводу такого подання одразу двоє членів виконавчого комітету по порядку аргументували свою думку, чому Надії Мохно не варто присвоювати це звання.


Активіст, фізична особа-підприємець і член Бердичівської міськрайонної організації «Національної спілки журналістів України» Олексій Тростянський виступив першим, зазначивши, що дане рішення нівелює цю нагороду. На його думку, нічого особливого Надія Мохно не зробила, вона займала посаду, що передбачає певні посадові обов’язки. За них передбачена винагорода у вигляді заробітної плати, а, виходячи з декларації, «чистими» грошима це становить близько 25 тисяч гривень, чого достатньо для того, аби свої обов’язки виконувати сумлінно. Інших заслуг, за словами виступаючого, щоб давати таку нагороду, начебто немає. Також Олексій Тростянський додав, що присвоєння такого звання не зрозуміють ті, хто працює за мінімальну заробітну плату і набагато довше та важче, а деякі її взагалі отримують із великим запізненням, а покинути роботу не можуть, бо їх через вік вже нікуди не візьмуть, а до пенсії ще потрібно допрацювати, аби її у майбутньому отримувати.


Підтримав таку думку і помічник народного депутат України, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, додавши, що у місті є більш достойні люди, які заслуговують на таку нагороду. І їх потрібно було б в першу чергу вносити у подання на присвоєння почесного громадянина Бердичева, а до Надії Мохно черга потім, можливо, також би дійшла. Взяти, за словами секретаря міської ради, хоча б тих таки працівників заводу «Прогрес» чи інших подібних підприємств, які мають більші досягнення та віддали роботи по 50, а то і більше років свого життя.


Вислухавши це, міський голова запитав членів виконавчого комітету, чи далі розглядати це питання, чи зняти його з порядку денного при умові, що воно буде переглянуте потім. За зняття даного питання проголосували 16 членів виконавчого комітету, і це подання було відправлення на доопрацювання.

gromadianin 1

gromadianin 2

gromadianin 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.